Skocz do zawartości
Farmerka

Purple Lemonade Auto - Strawberry Pie Auto - Spider Farmer sf1000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
6 minutes ago, Farmerka said:

 

@AgaszkaB ale czy ja pytałam jak jej użyć? ? potrafię przeczytać co pisze na opakowaniu ?

Nie kwestionuję tego ? ale sprawdziłam nawozy, które używasz:

Atami Bloombastic - mineralny

Plagron Terra Bloom - biomineralny

Plagron Terra Grow - biomineralny

 

Tak chciałam napisać, że mikoryza może nie pokazać pełnego potencjału z tymi nawozami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka kupiony za dobry pieniądz, więc tym bardziej na poczatek przygody z ledami się nada. Przy okazji, potrzebuje wtłaczacza na 60x60x180? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bds myślę że lepiej mieć wtlaczajacy a zrezygnować z mieszającego. Możesz też kupic wtlączający. Tak miedzy nami to większość tych słabszych zrobi robote. 

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kwestia dmuchania na planta? Grzyby, pleśnie, odwzorowanie naturalnych warunków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, stąd zdziwienie, że dadzą sobie radę bez mieszaka gdy będzie sam wtlaczajacy. Nie mam wtłacza, tylko mieszak, pasywny otwarty i dlatego pytanie czy to da radę na 0.36m2 bo na 0.16m2 nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Farmerka napisał:

Coś tu poszło nie tak, ale co? Takiego karła wyhodowałam. Gdzieś musiałam zepsuć. Kto wie gdzie? 

20201216_183207.jpg

20201216_183227.jpg

20201216_183215.jpg

Automaty nie lubią być przesadzane , jak zrobisz to zbyt późno korzeń już nie będzie się rozwijał nawet gdy przesadzisz go do większej donicy , najlepsza pora na przesadzanie to do 7 dni od wyjścia kiełka. Nie przesadzajcie automatów , kiełkujcie w docelowej donicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej. Po co ją przesadzałaś? Widać na zdjęciu że korzeń dotknął dna, wysłał sygnał do rośliny, że jest mało miejsca i się zblokowała. Gafa jak nie wiem.. 

Edytowane przez Totoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przesadzam raz. Troszke zwlekalam bo w 12dniu, miałam przesadzić wcześniej, ale wyszło jak wyszło. Mój znajomy ma 4 auto ta sama odmiana, od niego dostalam pestke ), przesadzil w 10dniu i zakwitly dopiero w 36. Wiec nie każda roślina stopuje tak jak piszesz @Vampidrut . Druga roślina w boxie to tez auto, przesadziłam ja w 6 dniu, korzeń byl do polowy kubka, ciekawe jak pójdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...