Jump to content
magnus8891

Moja pierwsza uprawa

Recommended Posts

Witam

jestem nowy na tym forum jest to moja pierwsza uprawa i chciałem sie was zapytac czy moja roslinka dobrze rosnie

jest to jej 18 dzien , 15 dnia pierwszy raz podlalem ja nawozem

co o niej myslicie dobrze rosnie

z góry dzieki za informacje

IMG_20201119_142309.jpg

IMG_20201119_142457.jpg

Przesadź ją do większej donicy , minimum 10 litrów , puki teraz jeszcze wygląda powiedzmy ok , to za jakiś czas będziesz miał tylko problemy przez wielkość tej doniczki aktualnej .  I ta ziemia mi się nie podoba , co to za ziemia ? 

Edited by Vampidrut

7 minut temu, magnus8891 napisał:

Stoi w takiej szklarni jak na zdjeciu a oswietlenie to zwykła żarówka led ktora ma 1000 lumenów i 11 wat

szklarnia-ogrodowa_352635.jpg

Oj , oj , oj ... koledzy niech napiszą , bo ja nie mam serca , powiedzieć Ci że to się nie uda. 

11 minut temu, magnus8891 napisał:

Stoi w takiej szklarni jak na zdjeciu a oswietlenie to zwykła żarówka led ktora ma 1000 lumenów i 11 wat

szklarnia-ogrodowa_352635.jpg

Przy takim setupie raczej nie oczekuj pokaźnych zbiorów, jeśli w ogóle jakies sie pojawią:))

@magnus8891  To nie wygląda na szklarnie tylko na suszarkę , nie masz przecież możliwości stworzyć w tym roślinie ciemni, bo ściany są przeźroczyste, więc jak to nie automat to, jak ma ci zakwitnąć? Jak chodzi o oświetlenie to żarówka, jaka daje 1000 lumenów wystarczy na powierzchnia boxa 15 cm na 15 cm, a zatem nie ma szans, by ci coś na takim oświetleniu z tej hodowli wyszło.

@magnus8891  Twoja powierzchnia "boxa" to 0,35 m2. Na taką powierzchnie potrzebujesz 17500 lm, czyli na ten twój box potrzebowałbyś 17-18 takich żarówek, jak masz. Kup panel led, lampę hps, lub cfl, bo na tym oświetleniu, jakie posiadasz nic z tego nie wyjdzie.

typie, stara mi zabrania wchodzić w linki, w takie linki, od obcych osób

Edited by Bds