Skocz do zawartości
Gość

DWA BOXY|AUTO:2xgreen gelato;2xfat banana;white widow|SEZON:2x cookies gelato;wedding gelato|LED|HESI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10/12/2020 o 20:00, Szym napisał:

@Groovebusters musisz mi zapłacić abym cię zaszczycił moją obecnością 

Wiesz co, zdecydowana ilosc ludzi wolala by zaplacic zebys jednak nie "zaszczycal" nas swoja obecnoscia 🤣


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3.chińskie panele 2x100W (pobór 75W) i 2x50W (pobór 35W)

rosliny rosną zwarte, zielone

IMG_20201212_145925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej. 

Zostałam zatrzymana na 48, byłam na dołku, za dużo krzaków, że niby plantacja. Teraz czekam na sprawę sądową. Krzaki zostały zwazone i materiału podobno było pół kilo, a nie było zawiązanych topów. Pierdolę już tą uprawę. Znikam z forum. Tester usuń ten temat. Usuń, pliz. 

Powodzenia, pozdrawiam. PS nikogo nie sprzedałam.

PS 2 pierdol się Szymek, życzę Ci wszystkiego nienajlepszego 

PS 3 jakiekolwiek dane, które miałam o Was zostały przeze mnie pominięte przy zeznaniach

PS 4 było warto i tak

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda ze poszła. Ten temat był by bardzo ciekawy na forum. Co dalej będzie się działo w takiej sytuacji, jaką karę dostanie, co ze sprzętem itd. Tak wiele pytań brak jakichkolwiek odpowiedzi 😞

Smutne to dzisiaj "odeszła" jedna z nas

Jeśli jeszcze byś weszła na forum to wiedz że miło się oglądało Twoje relacje i fajnie że byłaś. 3mam kciuki żeby był jak najmniejszy przypał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...