Skocz do zawartości
Zielone krainy

Głupota w formie mieć ten sam nick tu, co na czacie , gdzie widać IP

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy tu obecni i nie nowi mają ten sam Nick na tym forum, co na czacie typu interia i prawdopodobnie to te same jednostki, bo ciężko o zbieżność takich samych Nicków do tego nie mają sieci VPN , jak dla mnie to proszenie się o odwiedziny niebieskich o ile mieszkają w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby policja porownywala nicki z forum konopnego i czaterii.... Niemniej jesli ktos uzywa tego samego nicka to jest idiotą, aczkolwiek nie trzeba byc w jakis wyjatkowo specyficzny sposob pokreconym zeby wmyslic nicki typu: dywanietrzepanow -> trzepaniedywaniow, lew mi kreci -> krew mi leci, sery szmerca -> szmery serca, wujem chwieje -> chujem wieje itd :classic_laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters  No niestety, może nie boli, ale sporo za głupotę można zapłacić.

@zielonyjamajczyk Ja bym nawet w tym temacie bez VPN nie wchodził na żadne forum choćby miało serwer w Holandii. Lepiej dmuchać na zimne niż potem żałować.

@Niemedyczny_Użytkownik Może nie ten sam człowiek, ale jak dla mnie Nick zbyt dziwny, by dotyczył dwóch różnych osób. Co do niebieskich, oni obserwują takie fora , przecież w statystykach wykrywalności wszystko musi się zgadzać, więc za głupie błędy można zapłacić drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...