Skocz do zawartości
wojraf

Automat nie rośnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak na zdj widać roślinka ma popalone liście temperatura jest dobra wentylacja też co może być nie tak. Rośnie już 2 miesiące. 

IMG_20201010_145947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojraf Jak na 2 miesiące to malutka, tak powinna wyglądać po 2/3 tygodniach. Pod jaką lampą jest i jakie nawozy lejesz? Pewnie ma jakieś braki albo przelana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, wojraf said:

Witam jak na zdj widać roślinka ma popalone liście temperatura jest dobra wentylacja też co może być nie tak. Rośnie już 2 miesiące. 

IMG_20201010_145947.jpg

Nie jestem znawcą, sam zaczynam i popełniam błędy, ale wydaje mi się, że możesz mieć problem z ph gleby, roślina wygląda na żółtawą, jakby nie mogła w pełni czerpać składników odżywczych z gleby, co ją blokuje.

Sprawdź ph gleby, bo ono potrafi zaważyć na tym, jak roślina rośnie, sam się o tym przekonałem. Konopie powinny mieć ph gleby między 5,5 , a 6,5 z tego, co czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po glebie również stwierdzam że jest ciemna jak murzyn w nocy, obstawiam że przelana - możliwe że podgniły korzenie. Jeszcze ekspertem nie jestem, ale przeglądając wiele fotorelacji, często te żółte liście to efekt albo braków w glebie, albo ph, albo za dużo kolego lałeś wody. Moja tak po tygodniu wyglądała - tylko nie żółta. Jak trzymasz lampę ?

I podaj szczegóły. Ile lejesz wody i w jakich odstępach, jaką masz wilgotność, jaką wentylację, jaki box, jaka temperatura i co to za pestki, skąd wzięte, jaka lampa, jaka powierzchnia boxa albo wymiary ?. Wtedy koledzy na pewno będą mieli więcej do powiedzenia, też się uczę, ale bez szczegółów mało kto pomoże, bo to wróżenie z fusów

Z fartem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...