Skocz do zawartości
doominik

Orange Hill Special w Hydro

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik No tak wychodzi, że w hydro szybciej do siebie dochodzą. Teraz jeszcze dodaję im od drugiego tygodnia boost i w drugim namiocie robi to sporą różnicę-prze pierwsze 4 tygodnie takie strzyżenie musiałem robić co 5-7 dni, bo po prostu było o wiele za gęsto. Dopiero teraz w po 5 tygodniu jest spokojniej. 

@Cieniu Ja mniejsze rośliny stawiam ja plastikowych donicach i tak mogą myć nawet 20cm wyżej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cieniu Tak to wygląda u mnie

 

IMG_6201.jpg

@Bimbrownik Tu masz zdjęcia cookie i wedding gelato o których pisałem. Jeszcze tydzień temu usunąłem praktycznie każdy liść wiatrakowy nie połączony bezpośrednio z topem i tak co tydzień. Teraz już się uspokoiły i na razie daje im spokój, chociaż i tak jest gęsto. 

 

IMG_6202.jpg

 

IMG_6204.jpg

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

Ja piernicze 😱

Edytowane przez Urojenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk @Bimbrownik  teraz przeszedłem za namową kolesia z grow shopu na monkey nutrients i jak na razie jestem zadowolony. Baza jak baza (szczerze, to canna mi bardziej pasuje, ze względu na idealne pH przy użyciu wody RO-zawsze po nalaniu wszystkiego mam pH 5,9-6 i spokojnie przez 3 dni nic nie sprawdzam, potem może raz coś poprawiam, a tu jest 7,0 i trzeba regulować, ale jak już się ustali to jest bardzo stabilnie). 

Ten ich root shoot wymiana, tak samo jak ten boost. Zacząłem też używać tego strees-taki silicon+cal+mag itd, dosyć złożony produkt i drogi trochę, bo 1l kosztuje 140 funtów, za to jest bardzo wydajny, do max daje się 2ml na 10l. 

Resztę też daję w dawce mniejszej niż w ich tabelki bo ec leci w górę ostro. 

 

background-Website-V14.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik pamiętam jak wcześniej pisałeś o tej marce. I widzę że się sprawdza. Fajnie że na bieżąco piszesz. 

Czyli można o tym myśleć. Ciekawe jak jeszcze inne produkty 😉 ale ja na następne w styczniu muszę coś kupić , więc będę kombinował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Szczerze, to jeśli chodzi o ich bazę, to jest niby ok, ale jak pisałem wyżej, canna dawała mi spokój w zakresie pH-wlać i na kilka dni spokój, a tu jednak trzeba te pół dnia latać z miernikiem. Różnica w cenie to jakieś 15gbp za 5l więc raczej symboliczna. 

Mam tez ich pk booster i tez jest ok. Oni maja jakiś deal z lokalnymi sklepami, że sprzedają to taniej niż na ebay 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik albo blokowana sprzedaż w internecie na poniżej ustalonej ceny. U siebie tak w firmie mam. Jako diler podpisuje papier że nie zniżę ceny do określonego minimum producenta. Dla przedsiębiorców to dobre, bo nie ma wyścigu szczurów w necie o 10 gr. 

Spokój pH to chyba jeden z najważniejszych, doskonale Cię rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu rozgryzłem problem moich roślin, znaczy że tak słabo rosły-walnięty miernik EC.

Po 2 dniach na samej wodzie i z nowym zestawem nawozów w ilości Light wyraźnie odżyły. 
Dziś znowu przeszły strzyżenie i mam nadzieje że jeszcze trochę się wyciągną

Nie mogę obrzucić fotek na telefonie a nie mam dostępu do PC wiec póki co przepraszam

2FC8E5A5-3A21-478E-83C6-228B62560B3A.jpeg

D7AF7B7F-2753-49AA-BE8A-704037530CBC.jpeg

3F910ED4-7B45-4784-B208-FB5057BEB2D9.jpeg

956BE619-0428-4A4D-B0FE-A5F99D34BCF3.jpeg

6B2A785E-B489-48AC-AFAA-AA1C9199F37D.jpeg

A3A93CED-E3FF-414B-AEAA-D55622378FF9.jpeg

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciałeś z tym fryzjerem. Kurde u mnie tez strasznie gęsto od liści ale mówi się żeby nie usuwać.. i taka zagwozdka. Usuwasz wiatrakowe tylko czy jak ? Jakbys mógł coś podpowiedzieć na ten temat 💚 a grow kozak chyba nawet nie musze mówić ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik no tą jedną to wyjebalo z butów konkretnie. A widzisz z tym miernikiem jakie jaja. Ja też miałem przygodę. Zaczęła mi rosnąć temperatura i za chuja nie wiedziałem dlaczego , nagle 27-28 w boksie. W domu grzejniki zakręcone bo ciepło. Mieszające chodzą. Ale coś mnie tknęło żeby dotknąć tego wiatraka, a on chodzi a wiatru nie robi, za nim z tyłu ,delikatnie dmucha. Mówię kurwa co jest , a skrzydła w wiatraku zajebane były pyłem i nie wiało. Rozebrałem go, zdjęłem wiatraczek i umyłem z tego pyłu co na rantach się przykleil i już jest ok . Temperatura spadła. Ale jedna co była pod lampą trochę ucierpiała. Kurde czasem taka pierdola krwi napsuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...