Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o odmiany indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre odmiany bardziej nadają się na indoor a niektóre mniej, zadaj pytanie o konkretną odmianę 

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram się jutro/pojutrze do stacjonarnego sklepiku z pestkami.  chciałbym do średniego/małego boxa (40/60) jakąś (oczywiście najmocniejszą i najlepszą) pestkę do czegoś w rodzaju SCROG'a. dużo lst i toppingu. długi veg. co byście polecali, bo w sklepie, to jestem zielony!  ziemia,  doniczka docelowa jakieś 10-15 l. o co mam pytać tych przemondrzałków ze sklepu?!  nie pytam o ziemię , tylko o nasionka. w średniej cenie. nie wysokie mają być, ale... dzięki z góry za każdą sensowną podpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. kupiłem groowboxa. nigdy jeszcze nie uprawiałem w nim nic więc proszę o radę dla pierwszej odmiany łatwej i dla żółtodzioba 😊 co wybrać żeby mi jakiś plon dało? teraz tak to wygląda jak na foto... masakra...chodzi mi o odmianę bardzo łatwą w uprawie i ewentualne wskazówki odnośnie gleby/uprawy. mam trypack biobizz. dziękuję z góry za podpowiedzi.

20201213_200337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów. Czy zapodanie sezonówki z automatem w jednym boxie to dobry pomysł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron  Ekspertem nie jestem, ale nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, bo automat dojdzie znacznie szybciej niż sezon. No chyba, że ktoś zrobiłby sezonowi bardzo krótkiego vega, ale to chyba nie ma większego sensu, bo sezona raczej po to się właśnie bierze, aby go trochę na vegu potrzymać i w tym czasie potrenować na różne sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by było, jak automat by zaczął kwitnąć to przełączyć na 12/12 i kwitł by automat i sezonówka 

Edytowane przez Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym  Czytałem o automatach, że niektóre już po 2 tygodniach zaczynają wchodzić w fazę kwitnienia. Oczywiście można skrócić vega sezonowi, aby dopasować go do automatu, ale zastanawiałem się jedynie nad sensem takiego rozwiązania. Bardziej sensowne wydawało mi się danie samych automatów, jak ktoś nie chce bawić się w treningi typu Fim czy Topping, a chce jak najszybciej doczekać się zbiorów. Natomiast jak kogoś czas nie goni i chce pobawić się w różne treningi i w tym celu dłużej potrzymać rośliny na vegu to wtedy warto iść w sezony, ale oczywiście każdy może mieć swoje podejście do tematu i zrobić, jak zechce. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szym napisał:

można by było, jak automat by zaczął kwitnąć to przełączyć na 12/12 i kwitł by automat i sezonówka 

Ale czy przy fazie 12/12 automatowi nie pogorszy się jakość kwiatów/ ilość THC? 

1 godzinę temu, Zielone krainy napisał:

@Szym  Jasne da się, ale to znacząco skróci vega sezonowi, a skoro sezon ma zakwitnąć wtedy kiedy automat, czyli bardzo szybko, to po co iść w sezon, a nie w same automaty?

 

Bo jeden sezon ma geny, których nie mogę znaleźć w auto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...