Skocz do zawartości
Gość

Hulk Berry Auto PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@SicWolf Też jestem ciekaw robię co mogę przed chwilą dałem jej pierwszy raz micro groow bloom po 1ml na litr i dostała 0.5l niech się przyzwyczaja. Jeśli miejsca starczy to będzie mega plon tak czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 24.

Hulk zaczyna już kwitnąć w kilku miejscach pojawiły się preflowery. 

@WielebnyMerry szybciej niż się spodziewaliśmy. Zaczynam wierzyć że zrobię ja w czasie podanym przez RQS

 

IMG_20200826_094747.jpg

IMG_20200826_094947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 25.

Oczywiscie cały ja... Więc znowu wsadziłem ręce w krzaczka. Poodginalem trochę szczyty żeby poszły bardziej na boki no i zyskałem też trochę miejsca w górę. 

Teraz jak wstaną w miejscu mocowania to powinny się ładnie na wielkość Doniczki przynajmniej z jednej strony uformować. 

Wyjąłem też kubek z wodą, bo w sumie mało miejsca na niego a roślina i tak zaczyna kwitnąć więc już taka duża wilgotność nie jest potrzebna. 

IMG_20200827_102858.jpg

IMG_20200827_103921.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry na zdjęciu to tak wyglada ogólnie są wszystkie na równej wysokości. Jak coś to będę jeszcze korygował 

Jak wstaną to po prostu do ziemi docisnę i będą idealnie nad krawędzią Doniczki na równi z innymi odrostami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki byś się zmieściło.

 

Tak na marginesie, to na okres jesienno zimowy lepiej chyba sądzić auto, co? Światło można trzymać dłużej i ciepło jest dłużej w boksie, czy temperatury na poziomie +/-10 st. C nie przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem już temperatury od 16 do 42° w boxie i rośliny żyją ale sezonowe. Na automacie skoki w ciągu doby o 10° nie wiem czy by zbytnio nie spowolniły rośliny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 27

Wszystko idzie chyba dobrze, zmieniła się pogoda i dzisiaj jeszcze ziemia jest mega wilgotna a widzę że gdzieniegdzie zaczynają się jaśniejsze listki robić więc przy następnym podlewaniu dam po 1 lub 2ml nawozów. 

 

IMG_20200829_113532.jpg

IMG_20200829_113418.jpg

IMG_20200829_113346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...