Skocz do zawartości
Gość

Hulk Berry Auto PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zmuszony jestem że względu na urlop do przeniesienia krzaka do boxa gdzie jest 12/12 światło zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerrySkoro nie będzie różnicy to po co automatom świecić po 20 godzin ? Skoro są fotoobojetne to chyba po to żeby fotosynteza była jak najdłuższa w czasie doby .Optimum to ponoć 18/6 .Na 12/12 możliwe że będą troszkę mniejsze zbiory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę że na pewno będą mniejsze ale nie mam wyjścia, kolega będzie podlewał ale w razie braku miejsca w pc boxie wolę żeby przy roślinie nie majstrował bo może się to źle skończyć. Zobaczymy za dwa tygodnie co z niej będzie. Ale ogólnie jestem i tak zadowolony bo będzie co palić dzisiaj była kosą 2 roślin, też są na fotorelacji tylko mam nadzieję że na wiór nie wyschną a jak wyschną to będę kombinował żeby im dać wilgotność, może do wody wrzucę na tydzień i znowu wysuszę no ale okaże się wszystko za dwa tygodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dwa tygodnie pod nadzorem przyjaciela i z rośliny chyba nic nie będzie lal wodę co 3 dni co zdecydowanie było za mało i prawie wszystkie liście uschły spróbuję co kolwiek wy ratować ale myślę że krzak pójdzie do kosza. 

IMG_20200919_094108.jpg

IMG_20200919_094113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 Zwariowales ? Ty jesteś bez wad ? Taki fajny krzaczek a ty go chcesz życia pozbawic ,zadbaj o niego wsadź spowrotem do pc box jeszcze popuchnie:)

Na tym stadium najważniejsze są topy nie liście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie dość, że przesuszona roślina to jeszcze wróciła do pc boxa gdzie ma ciasno ale jakoś się jeszcze mieści. Jak by tego wszystkiego było mało to roślinę zaatakowały przędziorki. Wczoraj wieczorem był oprysk woda z czosnkiem i przed chwilą czynność powtórzyłem, wydaje się ich mniej ale nadal żyją dzisiaj na wieczór spryskam jeszcze raz, może to coś da. Ogólnie jak patrzę jak ten krzaczek ładnie rósł a jaki karakan z niego został to aż mi się przykro robi, ale walczę do końca może coś z niego jeszcze wyratuje. 

IMG_20200922_093522.jpg

IMG_20200922_093647.jpg

IMG_20200922_093654.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...