Skocz do zawartości
Gość

Hulk Berry Auto PC-BOX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@WielebnyMerry obawiam się że cytryna spali liście zobaczę jak to będzie rano wyglądało i ewentualnie rano ostatni oprysk i będę kombinował coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 56.

Krzak jak psu z gardła wydarty. Czosnek nie pomógł, nadal czekam na paczkę z dobrym preparatem na przędziorki. Po przesuszeniu roślina dużo liści straciła ale o dziwo dalej topy puchną, może coś z niej jeszcze będzie. 

IMG_20200927_103312.jpg

IMG_20200927_103327.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 62.

Wkoncu wczoraj dostałem preparat na przędziorki i wieczorem poszło 1 psiukanie. Nie będzie z tego Hulka kokosów no ale może parę g wyratuje. 

IMG_20201003_104631.jpg

IMG_20201003_104615.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień 66. 

W końcu pozbyłem się przędziorek. Niestety liście są w bardzo słabym stanie (te które jeszcze zostały) przez ostatnie parę dni topy chyba nic nie przybrały na masie no ale nie ma się co dziwić. Włoski zbrązowiały. Trichomy na roślinie znikome. 

Potrzymam jeszcze tego karakan że dwa Max 3 tygodnie i kosa. Bardzo mnie ciekawi smak i jakość tej rośliny więc na testa będzie i jak się spodoba to jeszcze sobie zamówię te nasiona bo pokładałem wielkie nadzieję w tej roślinie. 

IMG_20201007_104553.jpg

IMG_20201007_104558.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry jak zbiorę tego krzaka robię przerwę z sadzeniem nie wiem na jak długo pewnie aż wszystko spale a z pozostałych krzaków było prawie 200g to na jakiś czas starczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cieszę się, że pokonałeś te przedziorki, to nie lada wyzwanie z tego co czytam. Poza tym jak topy puchną to z 10g będzie. Też mnie ciekawi Hulkberry przez tą Blueberry w krzyżówce. Moja Bluematic (też BB w genach) pachniała pięknie jagodowo-owocowo po rozkruszeniu w grinderze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 to ja bym musiał mieć z parę kilo żeby nie nadążyć palić ??? a co z curringiem? Tylko takim normalnym a nie wodnym. Dobry słoik z gumką i fajne palenie wychodzi nawet jeśli nie wyszło najlepiej to po takim zabiegu nabiera smaku. Zwłaszcza że masz spory zapas i możesz długo potrzymać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...