Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Odpowiedzi na wszystko, proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

@Obcyk19 potrzebujesz na tą powierzchnię 12500lm philips tornado ma 2255 lm czyli te co masz+ 4 philipsy tornado musiał byś dać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic wlasnej roboty. Ja mam filtr do okapu zlozony na parę warstw. Daje rade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box gotowy wentylacja przygotowana do zamontowania, oświetlenie na początek(Max tydzien) gotowe. 

 

 

Nie mogę znaleźć nigdzie jak przemieścić wentylację, ktoś podpowie gdzie wlot gdzie wylot,. I pytanie czy wylotowych można podłączyć do odpływu od umywalki by nie było czuć czy to nie da rady?

No i doniczki które sam zrobię prawdopodobnie z desek drewnianych lub folii kubelkowej jak na kilku fotorelkach.

15921606378516033089668375574823.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do swojego zestawu zakupiłem świetlówka 23W energooszczędna, z uwagi że budżet na szyji się zaciska muszę wykombinować coś bo box jest bliski 0,5m2. Fakt z obliczeń podejmę około 30cm wysokości boxa i zostanie 60x60x90, ale obecnie jest 60x60x120, bez komentarza bo i tak miało być inaczej ale myślę że 4 roślinki w około  15L doniczkach tam wstawię 2x WW i 2x WR. Ziemia opatrzona 5,5-6,5ph perlit lub keramzytu będę dosypywac. Do tego drugiego to na dno około 10-15% powierzchni doniczki oraz na wierzch kilka kulek:-)

 

Jakieś pomysły na zbudowanie filtra? Dokładniej z czego zrobić obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co proponujesz, na budżetówkedokupic że 2 świetlówki 23W?

 

W puszkę wsadzilem filtry od filtra dla ryb, i w ten sposób zrobiłem budżetowy wyciąg węglowy, martwi mnie temp. Która będzie wysokie chyba i wilgotność niska, jutro do wody a 12h wrzucam ziomka i jazda z nowym tematem ale tu się będę wspomagal

Edytowane przez Obcyk19
Zapomniałem dodac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...