Skocz do zawartości
Aron

Royal Dwarf + Low Ryder#2 (AF/AF)+CFL125 i 2xLed luminova 170W

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 88.

Koniec z przygodą.

Krasnal leci pod kosę. 

Najwyższy szczyt miał 35 cm.... 

Ciężko powiedzieć ile wyszło. Ze ~30g strzelam. Topy zbite, twarde. Miejscami popcorn, ale jestem zadowolony. Jak na pierwszy raz - nie oczekiwałem cudów. 

Zapach mocno cytrusowy. Myślałem, że tutaj nie będzie zaskoczenia, ale jak opadł to wyłonił się skun. 

 

20200818_184158[1].jpg

20200818_184236[1].jpg

20200818_184442[1].jpg

20200819_091029[1].jpg

@glodek18

To teraz nie zostać złapanym z paleniem. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron Najważniejsze za bardzo się nie chwalić skad się ma.I nie nosić przy sobie za dużo ?

Krzaczek fajny zupełnie nie podobny do tego co ja miałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jestem zawiedziony. Ten towar... nie kopie!! Tzn. parę razy chwyciło (1 raz LR na parę prób ogółem). Spaliłem z bratem po jednym tłustym blancie RD. I nic!! ?  Ktoś by powiedział - sprawdź trichomy. Te były głównie białe, parę bursztynków. WTF? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wysuszyles? Ode mnie kumpel dostał świeże i mówiłem żeby sobie wysuszył to spalił na w pół mokre i mówi że lipa a następnego dnia dzwoni że jednak kozak tylko tamto źle wysuszył i palił pół mokre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron mojego RD paliło 6 osób i wszyscy byli zadowoleni . Nie był to jakoś super mocny materiał ale jak kręciłem lolki z niewielkim dodatkiem tytoniu to gralo.Moze następny raz jakiegoś sezona posadz mocarna odmianę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Aron a lowryder2 działał tak? One miały identyczne warunki? 

Może pestka felerna. Ale RQS to solidna marka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukałeś w internecie? Na zagranicznych też @Aron

Niektóre partie Lowrydera? 

Stary przykro mi, nie mogę Ci pomóc ?

CHOCIAŻ wiesz co

Daj im 2 tygodnie w słoiku. Powinny navrac mocy

Moje ziolo klepie dobrze dopiero bo dobrym wysuszeniu. Po curringu jest malina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters No dzięki za rady. Posmutniałem z deka, bo starałem się dopiąć wszystko na maxa. Oby po tym całym curringu zaczęło działać. W necie szukałem, ale jedyne na co się natknąłem to to że mogły być za wcześnie cięte. Ale LR miał w 'uj dużo czasu.

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Wczoraj była zabawna sytuacja, po spizgałem się tam mocno, że słoje w drewnie zaczęły układać się we wzorki - ba mało tego - wyświetlać film. I to ten "słabiutki" Low Ryder. Brat też poczuł, ale "rozluźnienie" i senność. Czyżby na każdego inaczej działało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...