Skocz do zawartości
Aron

Royal Dwarf + Low Ryder#2 (AF/AF)+CFL125 i 2xLed luminova 170W

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Groovebusters Ciężka decyzja. W obrębie paru km nie mam bezpiecznych spotów. Mogę do brata na wioskę... Myślę, że mamuśka nie miałaby nic przeciwko, gdyby nie to, że wkręciłem że będę hodował ostre papryczki xP (nie wiedziałem, że przyjeżdża w połowie lipca...) Niestety musiałem delikatnie skłamać, żeby się wykręcić z jej propozycji wyjazdu na tydzień w góry a przecież nie powiem wprost. 

Mam cztery wyjścia:

1. zadbać o filtr, 

2. powiedzieć jej co synek odwala,

3. palić głupa, że nic tam nie ma,

4. wywalić do brata. 

4 opcja jest chyba najlepsza, ale jeszcze z nim o tym nie rozmawiałem. 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 4. 

Obs..any wczorajszym tematem od glodek18 o zapachu postanawiam przed kwitnięciem wywalić RD na outa. 

Nie chcę ryzykować z prowizorycznymi filtrami, które mogą nic nie pomóc, a ograniczą przepływ powietrza podwyższając temp w boxie. 

Więc zabieram się za lekturę i zadawanie natrętnych pytań. 

Wie ktoś czy low ryder 2 też tak capi? 

Na zdjęciu karzeł. 

20200528_111933[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron musisz sobie zadać pytanie. Czy będziesz jeszcze uprawiał czy to jednorazowy strzał. Jeśli to pierwsze to kompletuj graty. Będzie śmierdzieć jak zakwitnie, a do tego czasu możesz ogarnąć filtr i wyciąg. Następnym razem światło itd.

Będziesz zdawał relacje codziennie?

Panie i Panowie, idziemy na rekord w długości fotorelacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem, że to bezsensu ale jak zadaje pytanie to i dodaje foto.

Z gratów to mi tylko porządny filtr został. Nie licząc nawilżacza @Bimbrownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron jak Ty w 20 minut porządny filtr ogarnąłeś to nie wiem, bo równo 20 minut wcześniej pisałeś o prowizorycznych filtrach które mogą nic nie pomóc. Pozbywasz się tematu a filtr kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym dosypał ziemi aż do brzegów doniczki żeby szła prosto i lampę dał niżej o parę centymetrów. Na kwitnieniu te lampy i tak nie wyrobią moim zdaniem ale niech się wypowie ktoś kto lepiej ogarnia temat oświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...