Skocz do zawartości
fxxx1337

1x OG Kush, 1x Northern Passion 2.0, 1x Easy Sativa - Pierwszy grow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole @EneDue i wykrakałeś. Przychodzę dziś na spota patrzę brakuje topów, były poobcinane nożyczkami, na szczęście zostawili A nie zabrali wszystko, ale i tak. Spanikowałem i ściąłem rośliny na których mi najbardziej zależało. Wlasnie sie suszą... Ja pierdole nooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey wlasnie przesledzilem fotorelacje,duzo zabrali? ,w sumie fart ze nie wszystko ,ja tez choduje na oucie w foli,beda gotowe za 2tyg pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kurwy złodzieje. Ja w lesie znalazłem czyjegoś spota ostatnio 7 krzaków głównie sativa wielkie i piękne. Żona skomentowała że pięknie pachnie i wygląda na dworze. Powachalismy i poszliśmy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No cóż, wiedziałem, że to nie może pójść tak łatwo xD Z tych dwóch półauto zebrałem jakieś 700g mokrego, nie wiem strasznie chujowy wynik. Rośnie mi ta największa sativa jeszcze, oby jej nie zakosili, bo będzie słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę na spota z ziomkami a tam wszystko wycięte, krzak rozjebany na pół, nie wiem jakieś niewyżyte kurwy, naśmiecili i debile zostawili kartkówkę ze szkoły z imieniem i nazwiskiem leżała zamoczona. Sprawdziłem gościa, ziomek z miasta obok, podobno nie pali zioła, może jakaś podpucha. Zebrałem resztki z tego co zostały ok. 100g mokrego. Jebać złodziei, siema. @Tester Fotorelkę można zamykać za jakiś tydzień, jak wrzucę końcowy wynik. 

A na koniec znicz dla giganta:) 

[*]

 

20200903_123450.jpg.ff0efaea5cf12b79816bdf379ee872fc.jpg

Jeśli to czytasz to jebać cie frajerze:)

obraz_2020-09-27_160046.png

120236544_328335268494643_6823634182282493188_n.jpg

sorki za wulgaryzmy, jestem wkurwiony na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, powinna ich karma dojechać. A co do tej kartkówki to radziłabym chociaż zamazać jego dane, bo może się to okazać cenną wskazówką dla policji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...