Skocz do zawartości
WBB

400W HPS, 80x80x160, 9xGelato AF. Zestaw Plagrona mineralny. nasionamarychy.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień minął i mamy 2 drużyny po 5 zawodników. Drużyna A (po lewej) jest tydzień starsza od Drużyny B (po prawej).

Nie chce mi się żadnej selekcji robić to 3 nasiona na wacie już odpuszczam bo 2 i tak nie pękły nawet. Jedną sztukę będzie trzeba tylko eksmitować.

Się wyciągają. Niżej lampa już nie bardzo bo lekko obniżyłem wczoraj to tam 30 stopni już jest.

IMG20241008213837.thumb.jpg.f2d0f276f6c55d1b4ec64d4969184d6d.jpg

Teraz widzę, że zawodnicy mają nawet numery na koszulkach :):):)

To pozostałości po pomidorach i numeracji odmian.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z zainteresowanymi tajemną wiedzą od Plagrona... nawet nie wiedziałem, że mają takie broszurki.

Zapobieganie i leczenie objawów niedoboru pierwiastków:

deficiencies-prevention-and-cure-pl.pdf

Rozpoznawanie i zwalczanie szkodników: 

pests-recognition-and-control-pl.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WBB napisał:

@WymiataczMega i właśnie dlatego ja je wole najpierw w jakiś mniejszych pojemniczkach mieć niż od razu w docelowych.

Luzik, przy Twojej wiedzy teoretycznej i praktycznej odnośnie przesadzania roślin Twoje automaty pewnie nawet nie zauważą przesiadki do docelowych. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB wiem bo obserwuje Cię i Twoje poczynania nie od dziś. 😎😂

 

A te deficyty to zrzuty ekranu mógłabyś zrobić i wrzucić. Aż tak Ci nie ufam aby pobierać od Ciebie jakieś pliki. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir bym moment kiedy zwątpiłem w te HPSy bo każdy mi tu jechał 🙂

Ale w tej chwili sytuacja jest taka i na razie taka zostać musi 🙂

Był tu raz ziomek u mnie z daleka i mi mówi, że dla niego to tylko HPS. Najlepsze światło wg niego. Przywiózł też jakiegoś swojego HPS na pożyczenie. Ale jak mu pokazałem swojego to swojego schował do reklamówki i nie było tematu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja miałem jedna uprawę na hps, jakoś lepiej mi się pod ledem prowadziło 🙃

Teraz jestem tylko czynnym obserwatorem, pokoju już nie będę otwierał, ten rozdział chyba został zakończony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lady Green napisał:

@WBB wiem bo obserwuje Cię i Twoje poczynania nie od dziś. 😎😂

 

A te deficyty to zrzuty ekranu mógłabyś zrobić i wrzucić. Aż tak Ci nie ufam aby pobierać od Ciebie jakieś pliki. 😜

To są pdf ze strony Plagrona. Po kilkanaście stron mają więc zrzuty ciężko by zrobić.

Warto się zapoznać żeby wiedzieć co i gdzie szukać. Sam tylko zetknąłem pobieżnie jak to dzisiaj wynalazłem na ich stronie.

Teraz, vego1989 napisał:

@WBB ja miałem jedna uprawę na hps, jakoś lepiej mi się pod ledem prowadziło 🙃

Teraz jestem tylko czynnym obserwatorem, pokoju już nie będę otwierał, ten rozdział chyba został zakończony...

Czemu zakończony? Jarać też już nie jarasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od CFL, CMH, LED, HPS i bylem w szoku jak pod tym się weguje. Temperaturę nabija, czerwonego światła w opór...  Po kilku latach doszedlem do wniosku że najlepiej jest mieszać sprytnie światło. Ledy z boostem hps są mistrzowskie. Nie trzeba dokupować pasków deep/far red, wilgotność nizsza i temperatura liści lepsza. Do tego ta penetracja światłem... Ja chyba od HPS w verticalu sobie najbardziej wzrok popsułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Nadal na detoxie, zdarzyło mi się może z 2razy zajarać od nie pamiętam kiedy. 

Miałem dwie operacje, teraz bede mial 3 ale tym razem musza mnie otworzyc. Czuje, ze przez jaranie zjebalem sobie zdrowie, bo nie dbalem o siebie...Mam male dziecko, pasuje jeszcze troche pozyc na tym swiecie aby zapewnic mu jakis start w zyciu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja  nie mówię, ze palenie jest niezdrowe czy cos. Ale na wlasnym przykladzie wiem co zaniedbalem przez toni co jest wazne. 

ja byłem taka morda, że gdzie nie wychodziłem z domu musiałem zajarać dziure zeby czasami mi bania nie zeszła...po kilka g dziennie, człowiek zamulony, nie myśli trzeźwo, nie zapali to nie zje, nie zapali to nie zaśnie, takie błędne koło...może tylko ja tak wpadłem. Nie mówię że nie zapale już, napewno nie wrócę do nałogowego jarania, to co czuje teraz bez palenia jest nie do opisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB dam Ci przyklad. Jade na zakupy 10km, przed wyjsciem jaram dziure, jade donsklepu wracam za 40min i pierwsse co ide na dziure, zjem obiad i nastepna...

"było minęło, nie wróci więcej już..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...