Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym ostatnia pesteczka wyszła na powierzchnię więc chyba musze zacząć im już odliczanie.

Namiot i reszta zabawek ta sama co zawsze, 1x1, lumatek attis pro, biotabs i biobizz. 

Automaty to purple punch, girl scout cookies, gorilla cookies.

Sezony to 3x slurricane #7 (jedna ciut upośledzona), coco milk s1, gsc i blue dream. 

Na zdjęciach sezony, później dodam jakieś aktualne całości. 

 

2.jpg

1.jpg

54.jpg

20.jpg

35.jpg

18.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne strainy slurri od inhouse, cocomilk od Perfect tree (regular? bo ja to mam w regu),  blue dream od humboldt, a gsc od kogo

Autosy od fastbudsów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir slurricane z inhouse, coco milk s1 z perfect tree, blue dream od blimburn, gsc od kannabia, natomiast automaty purple punch z big seedbank, gsc z dutch genetics i gorilla z fastbuds. 

Jest jeszcze jeden automat, gigabud z g13 labs seeds ale upośledzony konkretnie, rośnie ale baaaaaardzo powoli. 

0.thumb.jpg.bc85929425c8f31cf6d481962accc4da.jpg

 A tak teraz wygląda całość. 

10.thumb.jpg.c42c1a477d92ea8c7ef72cef877af44b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zależy z czym, może mogę Ci wysłać. 😉 

@vego1989 miały być tylko automaty tym razem ale z 12 pestek urosły tylko 3, pomyślałam więc aby zrobić z nich karzełki tak aby zajmowały jak najmniej przestrzeni, bo nie mam serca ich wyrzucić. I tak, przy 12h będą musiały później rosnąć. Może dadzą radę. 

Pytanie z serii głupich - ilości h światła na dobe przy automatach nie nadrobię dniami? Jeśli tak to spoko, jeśli nie to też spoko bo pewnie dojdą gdy sezony będą w połowie kwitnienia i zwolnią im miejsce.

Aaaaaaa, jeszcze jedno bo wczoraj mi umknęło. @Wladimir coco milk s1 jest feminizowane, wszystkie są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green rozumie. Jak automaty średnio wyjdą to greendragon napewno z tego wyjdzie zajebisty 😃Robiłem Ziomkowi jakiś czas temu, 40g tematu, trym z 12krzakow na 1l spirytusu. Tak 15-20ml jest mocna bania, po 30ml potrafi wyłączyć korki najtwardszym kozakom 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 mój ostatni greendragon stoi nieruszony od momentu gdy ostatnio wklejałam Wam tu jego zdjęcie. 😅

Średnio wyjdą masz na myśli moc? 

@Boczelli no to luzik... zobaczymy jak sezonom będzie szło na vegu. Światło ustawione 20/4. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady GreenOgólnie liczy się tylko DLI(dzienna ilość światła). Jeżeli dasz mniejsza ilość godzin światła wtedy musisz mocniej świecić 

Buildasoil pokazywał różnice między automatami 12, a 18h i te z krótszym dniem były bardziej wyciągnięte do świata 

 

Edit:

 

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir musze sobie utworzyć jakieś lewe konto na youtube żeby to zobaczyć, nałożyli ograniczenia wiekowe na większość i niezalogowana prawie nic nie moge w tej tematyce obejrzeć. 

Youtube pewnie znowu bedzie chcial dostęp do konta google, a google minimum nr telefonu i znowu się poddam. 🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wtyczka tampermonkey i age bypassyoutube wrzuć na przeglądarkę i będzie działać bez logowania. Ja niezalogowany oglądam.

Proszę:

W internecie wszystko można znaleźć.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady GreenKorzystam tylko z wersji mobilnej i wybrałem kiwi, oglądanie YT nie wymaga bezpieczeństwa. Do przeglądania forum ito używam opery, a do YT kiwi. Może to głupie, ale nie do końca.  W sumie na PC to bym pozostał tylko przy operze, po prostu w wersji mobilnej nie obsługuje rozszerzenia tego.

Jestem dorosły, to mogę, gorzej że Ty masz z tym problem. Czyżbyś nie dorósł do tego? @Mooshrom

Myślałem że cała tematyka MJ jest dla DOROSŁYCH, więc w czym problem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MooshromJa się nie spinam, tylko zrobiliśmy OT na całą stronę u koleżanki w FR, a Ty odrzucasz 3 grosze, które nie wnoszą nic do tematu, a tylko spamują.

@moonka poważnie to się w trumnie leży 🙂 zmieniłem avka nawet na bardziej zabawnego, ocieplam wizerunek

@Lady Green szkoda że nie masz drugiego Boksa na automaty 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja tez uzywam opery gx i sobie chwale 😉 na pc mam jeszcze noth vpn ale rzadko uzywam pc.

@Wladimir spokojnie tutaj można sobie pisać co chcesz oczywiscie w jakiś granicach i robic duzo więcej bez obaw że ktoś Ci zbanuje czy zmutuje 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...