Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@onyx  Bawię się wieczorem, ale rozsądnie, wiem ile wypić, by było dobrze, a nie źle. Jazda jest ciekawa, bardzo intelektualna, bo zioło w tej wersji mocno karmi umysł, jaki staje się intelektualnie zaradniejszy. Fajny sposób konsumpcji zioła, jaki mocno oddziałuje na mózg, jakiemu zwiększa możliwości,  jak dla mnie to fajna alternatywa od wapowania czy palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda smakowicie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz nie daje mi spokoju. Skoro dobrze jest wyparzyć topy czy odpady to pasowałoby znowu wysuszyć i dopiero w tedy robić dekarbo. Czy może ktoś tak robił jak w przepisie i od razu po wyparzeniu do piekarnika 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uczyli w szkole wierszyka?.

"Pamiętaj chemiku młody wlewaj zawsze kwas do wody."

A ty wlałeś wodę do spirytusu a to wielki błąd.

Trzeba było zapytać się dziadka jak się bimber rozrabia to by cię nauczył :)

W dniu 16/06/2020 o 21:37, mirecki napisał:

Ekipa mam pytanie. Zrobiłem dragona, na pół litra 85% dałem ok 15g tematu. Dzisiaj test chciałem zrobić po 3 tygodniach. Dałem 6ml nalewki i wlałem do niej 7 ml czystej wody i nagle zmienił się kolor. Ziomek jak robił to miał wręcz kolor kiwi a tutaj to coś takiego ? to normalne? 

IMG_20200616_213345.jpg

W smaku trochę siano 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam robić dekarboksylacji w dzień, przy zamkniętych wszystkich oknach śmierdziało wokół domu na 50m, a temat grzałem tylko na 500ml spirytusu. Według mnie ryzykowna zabawa, jak nie mieszka się na odludziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...