Skocz do zawartości
Monako

White Widow - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka dzisiaj zrobiłem delikatne LsT i tak zostawiam od jutra przełączam niech się dziej wolą nieba 😂😂

IMG_0306.jpeg

IMG_0307.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 31 od 3 dni są przełączone 

Dziaij trochę zrobiłem fryzjera i delikatnie ukierunkowałem szczyty ale tak delikatnie by rośliny za mocno nie stresować 

IMG_0333.jpeg

IMG_0332.jpeg

IMG_0331.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega jak podlewam to jest lekka i jest skarżyła na wierzchu i też podlewam 1l na cztery pięć dni 

@Growerseed mi też się wydaje że one są za bardzo nabite nawozami pomimo że jeszcze ich nie karmiłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako My myślimy że względów ekonomicznych 😉 jak już się świeci ta lampa to lepiej wypełnić ta przestrzeń bo prąd tak czy siak idzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom alei nie chodzi o prąd bo i tak jest tani bardziej chodzi o Przypał z dwoma dostajesz zawiasy a z większą ilością min 3 lata do odsiadki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Monako napisał:

@Mooshrom alei nie chodzi o prąd bo i tak jest tani bardziej chodzi o Przypał z dwoma dostajesz zawiasy a z większą ilością min 3 lata do odsiadki 

Dlatego ja zgodnie z prawem niemieckiem będę miał max 3 😄 tym bardziej po przypale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom u mnie box był w formie prostokąta żeby go schować w szafie. Następny jak będę musiał zamówić to również będzie prostokątny. Więc idealnie na 3 rośliny. 

Trzeba będzie grube topy robić żeby nadrobić redukcję ilości roślin 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...