Skocz do zawartości
Scatman

1x 60 day grapefruit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pan napisał:

tylko nie myśl że to wyrobi się w 60dni ?

no taką Twoją wódeczką to ja popijam swoją ghe ?

Mi się nie spieszy ważne że moje ? 

Chociaż gdzieś widziałem fotorelacje to jakiś ziomek po 65 dniach ścinał 

Co do wódeczki rano do pracy to tylko tak dla smaku ?

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Scatman wszystko możliwe jak trafisz na szybki fenotyp i zapewnisz bardo dobre warunki to jest to możliwe 

No to tak jak pisałem wcześniej jakiś ziomek po 65 dniach ścinał. Mi tam lotto kiedy ważne że własne. Jeszcze pytanie jedno ile naświetlać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także wzięłam na próbę Criticala F1 i Northema F1 - a skusiła mnie tylko sama ciekawość sprawdzania wiarygodności producenta i nawet nie liczę na to że w 45-50 dni (jak sam podaje) będę robiła kosę ? Choć wszystko w dzisiejszych czasach jest możliwe. Gdyby nawet jakimś Boskim cudem się udało to zapewne plon będzie mniejszy. No ale czego nie robi się dla nauki ?‍?:ghelyon:

Edytowane przez Dominika3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a więc moja roślinka do tej pory wyglada tak jak na zdjęciu. Podlewać ? Podlewalem wcześniej woda która przestała 24h ( podlałem 1 kieliszkiem ) 

A6A83D1A-7F7F-40F8-A6DD-7BFD9FFB3F7A.jpeg

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Scatman możesz podlać musi mieć wilgoć młoda roślinka bo nie ma jeszcze korzeni dobrze rozwiniętych więc częściej podlewać należy aby nie przesuszyć ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tester napisał:

@Scatman możesz podlać musi mieć wilgoć młoda roślinka bo nie ma jeszcze korzeni dobrze rozwiniętych więc częściej podlewać należy aby nie przesuszyć ziemi 

Tak w miarę syto podlać ? Mam w szklance ok 300 ml wody przestawionej mogę to wszystko wlać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, CheMsKuN napisał:

No w koncu cos sie tu zaczyna dziac  ?

Zaczyna oj zaczyna ? do zobaczenia za jakiś czas wejdę dopiero jak coś podrośnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10/09/2019 o 16:03, Scatman napisał:

Mogłem ale u mnie w mieście czegoś takiego niema ? Trudno będę nawozić wkoncu się uczę tego wszystkiego dopiero

paczkomaty czekają ucz się dobrze dobra ziemia dobre i co ważniejsze więcej palenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dominika3 napisał:

@Scatman Ziemi możesz także użyć zwykłej ale pamiętaj by ziemia nie była jałowa i posiadała niezbędne wartości odżywcze dla roślinki ?

Ziemię mam uniwersalną. Rośnie powolutku póżniej zdjęcie dodam bo aktualnie mam awarię telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...