Skocz do zawartości
Scatman

1x 60 day grapefruit

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pan napisał:

no to trafil Ci sie nie automat i sproboj 12 12

bywa

To już bym bardziej obstawiał że problemem jest światło. Pestka była w oryginalnym opakowaniu. Zamówiłem jeszcze jeden LED  z chin niby 50W. Wrzucę zdjęcie po południu może warto dołożyć do boxa bo już niewiem co jest problemem.

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem przetrzymam jeszcze do tego 22 stycznia zobaczę co się będzie działo. Nie jestem taki wybredny zjaram i to ?. Może zainwestuje w coś nowego jakieś nasionka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze pestka w org opakowaniu to nie naczy ze musi byc auto 

pamietacie jakis czas temu pestki od dutch passion ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzak zakwitl, czyli z pestka wszystko jest ok. Problemem jest slabe oswietlenie, 32W to smiech na sali, to juz w pcboxach daja podwojna/potrojna ilosc swiatla.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotorelacje można zamknąć.

Ściąłem ją 3 stycznia przed czasem bo domyślam się że by już nic więcej nie urosło. Coś tam zebrałem nie wiem ile z powodu braku wagi. Wyszedł jeden większy top i reszta takich malutkich. Po wysuszeniu tego spróbowałem tych małych topków i jestem pod wrażeniem. Nie mam mocnej bani do buszka a ten wchodzi tak milutko i spokojnie ? Wcześniej po paleniu z niewiadomych żródeł doświadczałem badtripow, tutaj tak nie mam. Ogólnie jestem zadowolony nawet z takiej małej ilości nie spodziewałem się że tak mi się spodoba

Już zamówiłem nowe nasiona pewnie jutro przyjdą więc założę nową fotorelacje ( do nowej dokupiłem ziemie plagrona i dokupię jeszcze nawiozy od biobizz.

Dziękuję wszystkim za uwagę ? Trzymajcie się do następnego ! 

Jeszcze co do smaku: 

Palę sobie z fifki. Zauważyłem że te palenie nie podrażnia mi gardła. Nie kaszlę po nim. Smak jest fajny taki nie intensywny ale wyczuwa się  że to ziółko. Coś takiego lubię na samotne wieczory ?

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pan Te pestki co ja miałem to są z Barneys Farm. Tylko to jest dziwne bo z 3 pestek wyszła tylko jedna. Więcej tych nasion nie zamówię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN Myślę że jakbym ją trenował to by nie bylo takiego problemu. Za póżno zacząłem ją trenować i pięła się w górę. Teraz tego błędu nie popełnię zobaczę co z tego wyjdzie. Mam jeszcze chiński panelek LED 50W ma ponoć ale nie jestem w 100% do niego przekonany ( to taki typowy panel ponoć pod uprawę w feedbackach ludzie wstawiali swoje rośliny jak przy tym rosną) W nowej fotorelacji dodam zdjęcie tego panelu chińskiego i może ktoś się wypowie na jego temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Tester napisał:

@Scatman to twoja pierwsza roślina ?

Tak pierwsza udana 

dzisiaj zakładam nowa fotorelacje bo nasiona mi przyszły ? 

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, CheMsKuN napisał:

@Scatman  Ile roslin chcesz uprawiac i jaka powierzchnie ma Twoj box ?

Tylko 1 roślinę. Na własne potrzeby więcej nie potrzebuje stad taki mały box 30x60 czyli 0.18

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Daj fotke tego panelu, moze akurat cos taniego ale dobrego tam masz.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN jest dodana w nowej fotorelacji. Tester pisze że nie nadaje się . Trudno panel zawsze mogę kupić nowy a tego użyć do growboxa którego zamierzam zrobić sam w przyszłości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...