Skocz do zawartości
Scatman

1x 60 day grapefruit

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tester napisał:

@Scatman czystą wodą bym jeszcze lał 

Ok, dzięki za szybka odpowiedż ? Odezwę się za jakiś czas jak będzie mnie coś niepokoić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Parę dni minęło więc napiszę co i jak. Wydaje mi się że wolno rośnie a co wy o tym myślicie ? Myślę żeby następnym razem już podlewać nawozem. Dobry pomysł? 

 

Czytałem jeszcze że problemem może być obieg powietrza. Mam w środku 1 wiatrak 2 biegowy ustawiony na 1 biegu. Temperatura w boxie to 28-30 stopni . Czytałem jeszcze o wytwarzaniu CO2 . Brać się za to ?

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama woda. Co do CO2 to zalezy jak chcesz to zrobic. Najprosciej jest poprostu kupic butle z CO2 (ja mam taka 2kg.), i nie pierdzielisz sie w zadne bimbrowniki czy inne sody itd. Mi taka butla starczy na ponad rok czasu, w domu nie wali drozdzami i nie musze co chwula sprawdzac czy CO2 jest caly czas produkowane.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, doominik napisał:

@CheMsKuN Jak powietrze "stoi" w boksie to może zabawa z CO2 ma sens, ale u mnie np wentylator wyciąga całość w max 30minut

Czyli co jeszcze wyciągający zamontować ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tester napisał:

@Scatman możesz jak masz możliwość 

Możliwość jest ale czy to na 100% konieczne ? Mam wrażenie że ta ziemia jest chujowa że te chwasty coś pierdola bo przed chwilą jednego wyrwalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam innego zdjęcia niestety więc dodaje te co wcześniej

 

Ogólnie to się zastanawiam czy za pare dni nie lać nawozu. Ostatnio podlałem tak że u dołu doniczki wylewała się woda. Roślinka ok nie opadła mi ale tak myślę żeby tego biohumusa trochę rozrobić i tak w wtorek albo środę podlać już z nawozem

965D24D9-5D10-4F40-9D8E-7E5E213EBA66.jpeg.69990697a85437a1ed9075f75faf83ec.jpeg

Edytowane przez Scatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, doominik napisał:

Ja mam, bo zalezalo mi na filtrze weglowym-mam teraz 8 roslinek, a w przyszlosci chcebwiecej, to przy dwoch panelach po 300W to bez wyciagu to by sie ugotowaly

No to fakt. Ja mam tylko jedną roślinę dlatego pytam. Mi więcej nie potrzeba na swoje potrzeby tylko chcę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie na temat tych chwastów? Bo dzisiaj wyjebałem jednego chwasta. i tak myśle że to te chwasty sa problemem. No trudno mam jeszcze 2 nasiona jak sie wkurwie to kupie ta ziemie biobizza i sie nie bede pierdolic. ale mam juz dosc bo 2 uprawa zjebana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Scatman napisał:

nie mam innego zdjęcia niestety więc dodaje te co wcześniej

 

Ogólnie to się zastanawiam czy za pare dni nie lać nawozu. Ostatnio podlałem tak że u dołu doniczki wylewała się woda. Roślinka ok nie opadła mi ale tak myślę żeby tego biohumusa trochę rozrobić i tak w wtorek albo środę podlać już z nawozem

965D24D9-5D10-4F40-9D8E-7E5E213EBA66.jpeg.69990697a85437a1ed9075f75faf83ec.jpeg

A jest na opakowaniu jakieś info odnośnie N,P,K? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tester napisał:

@Scatman chwasty nic nie mają do tego zbytnio, daj fotke 

Później dodam. A jak z ta ziemia powinna być ok ? Dzisiaj przed wyjściem otworzyłem okno i boxa może coś pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...