Skocz do zawartości
Tester

Jakie posiadasz auto, motocykl, atv

Rekomendowane odpowiedzi

@CheMsKuN @Szym

Podatne na tuning są te leonki, niektórzy z nich wyciągają i po 500 kucy. 

Ja chwilowo jestem bez fury, jak potrzebuję gdzieś dojechać albo mam ochotę się pobujać nocą bez celu to wypożyczam na minuty lub dobę. 

Mogę natomiast pochwalić się poprzednim samochodem - BMW F30 328i xDrive z pakietem luxury line. W serii 245 km ale po wyjebaniu kata i założeniu wydechu aktywnego od BAQ Exhaust komputer pokazywał niecałe 270 i 350 nm. Realne przyspieszenie 0-100 przy dobrych warunkach i nawierzchni ok 5 sekund. Mam nagrane jak strzela z wydechu ale nie wiem czy mogę tu udostępnić link do filmiku na YouTube.

C754F011-738D-4731-AA14-67B1D1A95886.jpeg

5A082A68-2C61-4CAE-AA03-DFAAD064FC8F.jpeg

8FC8DA83-F1A3-4F1C-9CFB-C8F56A0D7C38.jpeg

4A5A9066-96E5-4847-A136-777CA5E067F5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron W ogóle ten samochód był zajebisty, mam z nim tyle wspaniałych wspomnień...  Co prawda miałem go tylko pół roku ale ponad 20k km nakręciłem bezawaryjnie w tym czasie. Polecam każdemu, złego słowa powiedzieć nie mogę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by ożywić trochę temat wklejam zdjęcia swojego Moto 🙂 Honda Hornet 600 rocznik 2012 🙂IMG_20240526_101736.thumb.jpg.928cc2e5c9c49236e24e59b3c4988392.jpg

IMG-20240623-WA0003.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom zajebiste motorki tu w UK też smigam kumpel miał starego horneta i najebał tyle mil że licznik wrócił do zera, te silniki są nie do zajechania, no chyba że piasku zamiast oleju nasypiesz 😂

Też się pochwalę swoimi moto obecnie została mi tylko Yamaha i czarna Aprilia, Suzuki poszło do żyda, a kawasaki no cóż, w chuj smutna historia, to było moje pierwsze duże moto odrestaurowane i pomalowane na kolor Lamborghini green, zajęło mi to rok, po 5 tygodniach jazdy skasowała mnie młoda dupa bmw na rondzie, z kawi został silnik i wahacz z tylnym kołem,  mi się nic nie stało jak przyjechały psy i laweta i spojrzeli na to co zostało to nie wierzyli że to ja kierowałem 😂

 

FB_IMG_1724530315035.jpg

FB_IMG_1724530375925.jpg

FB_IMG_1724530362341.jpg

FB_IMG_1724530367358.jpg

Edytowane przez JarzynaSWDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @JarzynaSWDN Motocykle piękna pasja. Dają dużo emocji adrenaliny nie ma porównania do jazdy samochodem. Czujesz pod manetka moc i możesz w każdej chwili wyprzedzić samochody. Wiele osób mówi że to niebezpieczne hobby ale myślę że jak ktoś ma trochę oleju w głowie i instynktu samozachowawczego to nic się nie stanie. Mi zawsze podobały się motocykle typu naked Bike.  Wygodna pozycja poręczność i sporo mocy. Jeździłem wcześniej na hornecie pierwszej generacji od kolegi od tego czasu się w nim zakochałem. Czekam na prezentację nowego modelu 1000cc w 4 cylindrach nie jak to wypuścili 750 w 2 cylindrach to nie to samo.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom też uwielbiam naked, ta Yamaha to tracer 900gt ten sam silnik i i rama co mt09 tylko wahacz troszkę przedłużyli żeby sie tak na koło nie podnosiła jak bagaż na tyle załaduje, a it tak jak wyłączam kontrolę trakcji to do 3 biegu przednie koło wsi w powietrzu 😅, ten nowy hornecik zapowiada się bardzo dobrze, 150 koni i wyglądu też mu nie brakuje 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JarzynaSWDN mi się podoba też Yamaha mt-10 ale to może kiedyś. Na motocykl nie zawsze mam czas ale staram się jak tylko to możliwe jeździć bo potem jest płacz w zimie że nie jeździłem jak była pogoda 😂. Mój ma 102km na początku czułem respekt ale człowiek szybko się przyzwyczaja ☺️ jak ogarnę 600tke na 100% to pomyśle jeszcze nad czymś innym 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ja jak w Polsce mieszkałem to wsk 125 i shl gazelę 175 miałem i tez po lasach smigalismy z ziomkami, szkoda trochę że te motory zajeździłem bo teraz to klasyki warte w chuj siana 😒 miałem jeszcze jave ts350 ale silnik sie zapiekł i poszła na złom, to popierdzielalo ja wtedy jakoś 16 lat miałem, ledwo na to wsiadałem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JarzynaSWDN wski trójki były ok. Z ziomkiem na pół kupiliśmy. Po 13 lat mieliśmy. Jak był mój tydzień bo się wymienialiśmy to do piwnicy wpadłem. Całą porysowałem. Odmalowałem ją szkolnymi farbami żeby ziomek się nie zorientował. Niestety po pierwszym deszczu wszystko wyszło na jaw 🤦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...