Skocz do zawartości
felev

Przycinanie lisci ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

mam swoja roślinke pierwsza i tak czytam po forach szukam i musze zapytac czy warto teraz obciac te duze liscie czy zostawic niech rosnie i zroobic to pozniej roslinka ma 18 dni 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Edytowane przez felev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@felev ja u siebie wywalam dużo liści, ale na pewno mnie na tym etapie. Przeważnie kilka dni przezed przełączeniem na flo i potem około 3 tygodnia flo robię dużego fryzjera, potem prdzed końcem upewniam się, że nie ma za dużp tego liścia w namiocie

jeśli to automat, to nie ruszaj aż dobrze zakwitnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, doominik napisał:

@felev ja u siebie wywalam dużo liści, ale na pewno mnie na tym etapie. Przeważnie kilka dni przezed przełączeniem na flo i potem około 3 tygodnia flo robię dużego fryzjera, potem prdzed końcem upewniam się, że nie ma za dużp tego liścia w namiocie

jeśli to automat, to nie ruszaj aż dobrze zakwitnie

w sumie to podepne się do pytania mam 3x gorilki automaty, teraz już są w około 3 tygodniu kwitnu i zaczynają być widoczne formowane topki jeżeli główne topki będą już większe i odsłonie inne szczyty wywalając liście to nic się nie stanie? aktualnie co większe liście staram się podwiązywać drucikiem ogrodniczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, doominik napisał:

@Cykacz ja wywalam zawsze i to za każdym razem poprawia końcowy ekekt. Auto są delikatniejsze, wiec mozesz usuwać te liście stopniowo. 

zdaje sobię z tego sprawę przy sezonach też wywalałem ale przy auto wiem że są podatniejsze na hermienie stąd wole zapytać, na razie podwiązuje drucikiem co bardziej zasłaniające wzdłuż łodygi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...