Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi_ejol daj +10% i obserwuj temperaturę każda lampa inaczej się grzeje metodą prób i błędów później zobacz najniższą i najwyższą temperaturę z dnia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz lampę mam od szczytów 50cm, moc nie całe 40%, temperatura 21,4 stopnia, wrzucę jeszcze do środka zasilacz i może trochę ciepła wywalcze jeszcze haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę aż wrzucić bo mnie to zaskoczyło.

Wczoraj wieczorem postanowiłem podsypać dwie roślinki ziemią z Kubeczka nr3 bo już zwątpiłem, że coś z niego wyrośnie. Z ciekawości wygrzebałem nasionko a ono puściło lekko przyjebany kiełek xD Ogólnie było sucho bo już zaniedbałem, wydawało się, że to nasionko jest za głęboko, ale wyciągnąłem je trochę wyżej, podlałem, zawinąłem kubek folią żeby zrobić tropiki i standardowo wrzuciłem na router.

Więc męczennik nr3 nie dość, że został perfidnie przeze mnie przegryziony i wrzucony w ziemię żywcem, to jeszcze bezlitośnie przy nim grzebałem a on na przekór, po kilku godzinach od kiedy dostał lepsze warunki, postanowił wyjść na ziemię. Dla mnie ciekawa sprawa ale ja jestem amatorem, więc dużo mnie tu zaskakuje. I podsumowując: skuteczność 100%.

IMG_9351.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka siatka z dużymi oczkami? To siatka do SCROG.... czyli "do przepuszczania przez nią topów" jak kolega napisał 😉

Jak i dlaczego warto stosować ScrOG na roślinach cannabis - RQS Blog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no bo pisał, że do suszenia to wiem, że są takie siatki kilkupiętrowe do suszenia, a do scroga to znowu inna, ale żadnej nie mam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol nie używam to nic ciekawego nie powiem... pewnie wygodne to jest. Ja na szybko zbiłem ramkę z listewek i nabiłem siatkę do styropiany i działa tak samo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WBB właśnie ta siatka kiedy to się przepuszcza jakie to ma zastosowanie i potem przy zbiorze też mogę zawiesić do dołu i na tym suszyć ? puki nie dokupię tej tortownicy czy jak to tam się zwie 😅

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow

Tutaj możecie poczytać o treningu SCROG. Ale do tego trzeba mieć lekkie już doświadczenie w prowadzeniu roślin wg mnie.

A suszyć na tym oczywiście, że możesz. Jak ma Ci to ułatwić/pomóc to pewnie, że możesz.

Tylko trzeba mieć na uwadze, że jak już je "przepuścisz" to ich z boxa nie wyciągniesz. A może być taka potrzeba np do fryzjera albo szukania i obcinania bananów jak hermić coś zacznie itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...