Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli no właśnie wyprzedziłeś moje pytanie, czy mogę już im robić topping haha, a małą przerzucam jutro bo dziś już mam relaks  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Jeszcze wykorzystując twoją uwagę, mam pytanie odnośnie drugiej rośliny. W zasadzie jest najstarsza i wyszła z ziemi 20 dni temu, ale została przegoniona przez dwa dni młodszą dwójkę. I chce zapytać czy nie za bardzo się zbija? Bo względem „sióstr” jest widocznie zbita ale z braku doświadczenia nie jestem w stanie ocenić czy taki jej urok czy warto interweniować. Wrzucam kilka zdjęć poglądowo.

IMG_9615.jpeg

Kurwa blokuje mi możliwość wrzucenia zdjęcia przez rozmiar 

To z czwartku 16.05

IMG_9586.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol to ta na pierwszym zdjeciu w poprzednim Twoim poscie?

Nie jest zbita, ma minimalnie mniejsze odstepy miedzy wezlami i widocznie slabszy wigor niz siostra ze wolniej rosnie. Ogolnie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a już tych postów najebalem ale na każdym zdjęciu po przesadzeniu jest z tyłu boxa 

@Boczelli @moonka dobra to standardowo im więcej odpowiedzi tym więcej pytań. W zasadzie nie zastanawialem się nad celem cięcia haha, chyba żeby zwiększyć potencjał roślin i dla doświadczenia. A te rodzaje cięcia to mnie zamurowały, bo dotychczas znałem pojęcie topping i fim, więc tu mogę jedynie powiedzieć, że chciałem wykonać ten pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol no to jest ok. Moze po cieciu ta wieksza zamuli i ta ja dogoni, nigdy nie wiadomo 🙂

To nazwy potoczne w slangu growerskim, wssystkie dotycza toppingu, kwestia na ile szczytow chcesz ja teraz puscic.

Proca-2

Ben-4

6-6 😅

Mowiles ze chcesz sie troche pobawic treningiem i zrobic tez LST. Ja bym w takim razie ci radzil uciac na 6, potem zrobic lst i ewentualnie pozniej jeszcze jeden topping zaleznie jak beda szly. @moonka robil cos podobnego ostatnio to sobie obczaj jego fr. Ja tez bede teraz chcial cos takiego zrobic na 1 roślinie.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to 3 razy topping trzeba zrobić na 6 ta? I to jeden po drugim robic jak tylko się pokażą dwa szczyty? A jeszcze pytanie, bo czytałem, że amnesia lubi wysoko rosnąć, więc czy mi się to wszystko zmieści w 60x60x160?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol na 6 szczytow tniesz 3x. Czekasz az troszcze podrosna po pierwszym cieciu i tniesz znowu. Ewentualnie mozesz zrobic inaczej. Poczekac na 5 pelnych pietra i ucinasz 2 najwyzsze zostawiajac 3 pietra. Z tych 3 masz 6 szczytow ale do tego koniecznie lst po cieciu. Jest masa opcji🙂

Zdjecie opcji nr 2 tuz po cieciu i teraz. Moim zdaniem tez dobra opcja a napewno duzo prostrza do wykonania

Screenshot_20240522_062750.jpg

20240519_114910_compress21.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol tak jak ci @moonkanapisal. 

Jak bedziesz madrze trenowal i w odpowiednim momencie przełączysz to nic ci boxa nie przerosnie. To Ty masz byc ich Panem i maja rosnąć takie jak Ty chcesz, dokonujesz tego m.in. przez trening roslin czy długość wega.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...