Skocz do zawartości
Adi_ejol

Pierwsza uprawa | 3x Amnesia Haze sezon | Mars Hydro TS1000 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi_ejol ja czasami wbijam ale zawsze mam w glowie bol jaki wyrzadzam korzeniom😂 lepiej do doniczki😉 

@Boczelli ile razy sie zapomnialem i ukladalem rosliny po podlaniu😂 ciezko idzie i mozna cos polamac ale z czasem czlowiek wie jak sie z nimi obchodzic. Pisze jak bym walil juz setne grow🤣 a to dopiero poczatek mojej przygody😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka kurwa ja nawet wkrętarki nie mam żeby sobie jakieś schludne dziurki porobić haha szukałem wczoraj jakiegoś parkside po lidlu ale lipa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka to juz po pierwszym zlamaniu sie wie jak nie robic 😅

.

@Adi_ejol lepiej wiazac do doniczki, ale wbijac w ziemie wygodniej. Gwozdziem czy drutem podgrzanym tez spoko dziure zrobisz 😎

Dobrze scisnac lodyge w miejscu zgiecia zanim sie nagnie, wtedy lepiej sie poddaje, ale wszystko z wyczuciem. 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol wez srubokret krzyzakowy i nim spokojnie "wywiercisz" dziurki. Czesto tak robie gdy nie chce mi sie isc po wkretarke😉 tak jak napisal @Boczelli mozesz delikatnie posciskac wyginana lodyge. Poczujesz jak poddaje sie pod palcami i delikatnie chrupie. Robi sie ona delikatnie plaska i latwiej sie wygina ale wszystko z wyczuciem zeby nie zgniesc za mocno🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @moonka zaraz się zabieram za działania więc możecie być w pogotowiu haha jeszcze mam pewną kwestię wypytania odnośnie wysokości szczytów ale to już jak przesadzę żebym mógł to zobrazować 

@Boczelli 200ml boomboom wystarczy na te 3 rośliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli no i luksus, działam z lst i podeśle fotę na recenzję haha 

@Boczelli nie przesadziłem?

IMG_9638.jpeg

IMG_9639.jpeg

IMG_9640.jpeg

 

@Boczelli @moonka czy to wygląda jak należy?

IMG_9641.jpeg

I pytanie jak wysoko ustawić teraz lampę? Możecie zasugerować ile centymetrów i od którego punktu mierzyć? Np 40cm od szczytu najmniejszej rośliny?

Edytowane przez Adi_ejol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli haha wczoraj się cieszyliśmy, że duże, w jaki sposób kierować odrosty w stronę donicy? Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co się będzie z nimi działo przez następne dni, totalna nowość 

A tak poza tymi działaniami treningowymi, to podlewanie tak jak wczesniej? wilgotność 70-80%? Lampa 40% 40cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol wszystko co bedzie roslo kieruj za pomoca drucikow w strone doniczki. Ja np wyginalem w taki sposob aby caly czas byly nad doniczka. Gdybym je puscil wolno to wyslawaly by poza jej obrys i ciezko bylo by to pozniej kontrolowac

Screenshot_20240522_212924_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...