Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka palę nie pierwszy raz biotabs na autopotach, albo ziomek jebie robotę, albo zły gen, ale w porównaniu do mojego biobizza to kupsztal, może kiedyś sam sprobuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli moje rowniez🙂Teraz wlasnie wyjalem kawalek z najlepszego purple bud i ciezko bedzie dopalic jointa do konca😅

20240528_222326.jpg

@Prepers ja w sumie mieszam biotabs z innymi wspomagaczami jak np atami bio bloombastic i roznego rodzaju bakterie, teraz odchody dzdzownic itp ale watpie aby mialo to az taki wplyw na efekt koncowy jesli chodzi o smak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Leniwiec napisał:

Tylko znowu jak pójdą dwa to dostaną  azotu który chyba na flo też nie konieczni jest potrzebny ? Czy się mylę ? 

No masz rację że azotu i w grow i fish jest więcej niż w bloom. Ale ja u kolegi po zdjęciach widzę że żółkną również z braku azotu, a bladość niektórych wiatraków na nieco starszych zdjęciach jest wręcz niebezpieczna. Ale jak sam pisał łał dawki 4x większe więc jeszcze kilka dni do tyg i będzie ładniej na liściach. Zresztą po ostatnim zdjęciu widać że każda ma inny metabolizm i inaczej je. Tutaj też jest problem każdego grow jak się ma inne odmiany w boxie. Wracając do azotu zawsze jest potrzebny nawet na flo, ale w mniejszych dawkach. Dlatego to nazywa się bloom bo to z bizza jedyny produkt npk z małą zawartością n. Ale jak wykarmisz na tej lampie co ma tu Ziomek potas tym bloomem z bizza to przyznam Ci indywidualny puchar biobizza 😉 lałem prosto z butli na flo fisha i azot nie zabił mi roślin. Lekko przypalił końcówki. Grow nie ma tyle mocnego azotu w sobie, więc nie powinien akurat azot z grow, powodować problemów nawet na flo. Taka moja indywidualna ocena sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Ale jak sam pisał łał dawki 4x większe więc jeszcze kilka dni do tyg i będzie ładniej na liściach. 

@Grzechoczący Grzechotnik  chyba @Prepers chodziło o to ze rośliny dostały 4x z rzędu odżywki, nie dawka x4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green @Lady Green @Grzechoczący Grzechotnik Dostały znowu nawozu wczoraj, i topy rosną, a liście zjadają się jakby szybciej po każdym dodaniu nawozu

@Lady Green 🤣🤣 Może, ale jak już wcześniej pisałem, wygląda to tak jakby nawóz je palił, i chyba bio bizza odstawiam, bo nie pierwszy raz mam takie wrażenie, i sam już niewiem, bo w smaku, i mocy wychodzą mi naprawdę dobre buszki, wychodzi też sporo, tylko irytuje mnie karmienie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers przeczytaj sobie kilka starych fotorelacji jak nasi Panowie doradzali innym użytkownikom w podobnych rozterkach przy biobizzie. Problemy w stylu za dużo/za mało przewijały się tu wielokrotnie, na koniec zawsze wychodziło że za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik jak się pokazały pre-flowery dostały pierwszy raz npk

@Lady Green Ja się nie spuszczam też nad nimi teraz niewiadomo jak, jeszcze nie wyszło mi złe jaranie nawet jak spierdolilem wiele rzeczy, tylko dwie mają problem reszta drobne wszystkie dojdą. Dojebalem im nawozu najwyżej im końcówki popali, bo zaczęło 

Tak się prezentują w całej okazałości, będzie dobrze

Screenshot_2024-05-29-10-37-34-411_com.miui.gallery.jpg

@Grzechoczący Grzechotnik Z tym fioletem i kolorem na topach bym się kłócił, z racji tego że pre-flowery odrazu się na fiolet pokazały co mnie zdziwiło, nie miały żadnych niedoborów, a wydaje mi się że to ta nowa genetyka 2024 reklamują jaka król fioletów lemon cherry cookies

Liście aż czarne, a topy narazie się na kolosy zbite zapowiadają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers sorki za reakcje, ale nie ogarniam Twojego toku myślenia. 😉 Wszystko masz juz tu napisane, a zrobisz jak bedziesz uważał. 😉 

Nie jest źle. 👍🏻

Ludzie bez nawozów tez dają radę uprawiać i uprawiają. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Chodziło mi nadal że mam wrażenie jakby nawóz je palił, ale skoro tak piszecie, a ja się nad nimi tak nie spuszczam, to posłucham się was, i będzie jak będzie, i tak będzie dobrze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Zwracam honor mistrzu, zaufałem ci w ciemno co prawie nigdy mi się nie zdarza, a byłem pewny że popali jak jej 4x ponad tabele zapodam, ale coś ty nie chciało mi się mieszać i dojebalem cała tabele i to na późniejszy okres niż jest, i chyba gra gitara, a napewno nie pali liści

No i dorzucę fotkę, bo jest piękna

IMG_20240529_224106.jpg

Ogólnie jakbym dobrze karmił te rośliny to średnia z automatów powinna być coś koło 130/150g na takiej lampie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Tak uważam każdy automat od fast buda rośnie powyżej 100 w doniczce 11l, a ze mnie chuj nie grower

Zobacz relację, albo timelapsy z YT 150 to żaden wyczyn 

@vego1989 lumatek Zeus pro 480 czy tak 460

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers mnie honorów zwracać nie trzeba. Na miękko. Nikomu źle nie życzę, więc tylko uważaj teraz żeby w drugą stronę nie przesadzić ;) wrzuć foty za około 5 dni całości i każdej z osobna. Będziemy mądrzejsi co się tam dzieje dopiero. Szkoda że to af. Taki ładny gen że aż szkoda że klona nie można pobrać. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...