Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

Zapierdalaja aż oko cieszy małe skazy na pojedynczych liściach lekki stres cieplny27/31 stopni miały bez mieszakow, wyciąg włączony, wiatraki oba śmigają 23/24 stabilnie.

A tutaj jak to mówił wężu moje błotko, czyli grzybki co sobie w ziemi uprawiam z roślinami 

Screenshot_2024-05-12-21-03-58-684_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-12-21-03-50-209_com.miui.gallery.jpg

Na lewej środkowej przy szycie pre flowery, 4 sztuki największe dostały azot w fish mixe

Dawka 1ml na litr na rozruch, dostana następnym razem te same 4 jeszcze raz 1ml fish mixa, i odstawiam na grow, i zwiększam dawkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Ja raz tak raz tak, to nie robi różnicy do pewnego momentu, a bynajmniej dopóki temp się zgadza, bo wilgoć to jeden chuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dobrzy ludzie 😉 Fish mix był złym pomysłem liście pociemniały, ale nic im nie będzie dostały tylko połowę dawki, zapomniałem o cal-magu dzisiaj dostały dawkę na niedobory, muszę na nie uważać są delikatne bardzo, ale widać że to będą kolosy, na 2 mam już pre flowersy

 

Screenshot_2024-05-14-10-21-24-414_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 będzie Kozak okolica 100, i jedna jebnietym gen chyba liczę 50. Będę rosin chyba robił, bo będzie sporo tego, rośliny są w około 25 dniu max 28

IMG_20240515_213744.jpg

Namiot jest 1.44m2 jakbym naprawdę chciał to z 6 automatow jestem w stanie zrobić dywan na takie powierzchni 

Dodam że ta z góry po prawej jest 10 dni młodsza okolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwszy raz mam takie białe plamy, i niewiem co to , są na jednej, może dwóch, ale rosną dobrze. Jakieś pomysły?

 

Screenshot_2024-05-17-06-51-02-859_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-17-06-51-17-367_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-05-17-06-53-55-686_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli strzelam w to 

Roztocza na roślinach konopi

Cannabis-broad-mites-pests

Roztocza stanowią poważne utrapienie, gdy już się zadomowią. Są tak małe, że możesz ich nie zauważyć, nawet przez lupę. Dotknięte chorobą liście skręcają się, opadają, stają się błyszczące, pokryte pęcherzami i niezdrowe. Hodowcy często mylą objawy zainfekowania roztoczem z nieprawidłowym pH, stresem cieplnym lub problemami żywieniowymi, co potęguje trudności.

Można stosować specjalistyczne spraye owadobójcze (znane jako mitycyd, np. „Forbid”, „Avid” czy „IC3”), ale wielu hodowców woli sięgać po naturalne metody. Polecamy np. olejek neem czy spraye z mydłem. Roztocza drapieżne, takie jak neoseiulus, mogą także okazać się bardzo skuteczne. Pomocna może być również ziemia okrzemkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal niewiem co to może być, zrobiłem kontrolę wzrokowa, i mikroskopem znalazłem pająka jednego, to napewno nie roztocza pod mikroskopem wszystko git od zdrowego liścia nie wiele się różni, tylko jedna ma takie cyrki, ale rośnie ok sam niewiem jak zareagować na to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolno się zbierają żadna się nie spieszy, zdaje się że szykują się kolosy, liście w miejscach topów wydają się mocno zbijać, a glowne szczyty mocno zagęszczone, na moje oko szykują się byki po ponad 100, jestem dobrej myśli.

Screenshot_2024-05-18-19-19-43-915_com.miui.gallery.jpg

To wszystko bez treningu, a lampa nadal na 25%, azot dostały raz połowę dawki fish mix, i bio blooma też pół dawki, azotem widać nabite więc teraz dostaną blooma 2ml, i top maxa 2ml, azot dopiero przy następnym nawożeniu z wymianą na grow z fisha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szamayo Specjalnie, w ostatnim grow największe i najmocniej trenowane prócz jednej były tymi gorszymi z 8 sztuk 2 nie trenowanie obie koło 90 najbardziej aromatyczne, smaczne, i mocne. Taka moja teoria, dla próby chce zostawić wszystkie bez treningu. Ostatnio wyszło mi dużo, ale zostało mi wrażenie że te co miały mniej stresu wyrosły bardziej zywiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers a jaki trening stosowałeś? bo nie pamiętam już

Na własne potrzeby i kobiety to i tak styknie do następnego grow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...