Skocz do zawartości
LILLY

Zaczynam hodowlę

Rekomendowane odpowiedzi

Siema kiedy najlepiej posadzić nasiona 

i gdzie kupię feminizowane 

i będą w pokoju oświetlenie jest dobre 

mam też sztuczną lampę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LILLY a coś więcej szczegółów?? xdd 
Od razu Ci powiem, że bez odpowiedniego oświetlenia i warunków nic nie zrobisz, co najwyżej 3g na parapecie xD
Co do nasion, to wystarczy, że wpiszesz w google nasiona marihuany,  a wyskoczy Ci multum stron, które sprzedają w sumie tylko feminizowane xd
Jeżeli mają być w środku, to nie ma to znaczenia kiedy je posadzisz.
Przechodziłem ten temat, czyli posadziłem pestkę na parapecie i podlewałem samym Biohumusem. Wyszło mi 5g popcornu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, LILLY napisał:

mam też sztuczną lampę 

🤔 pod prawdziwą będą miały lepiej... 😉 albo juz lepiej ten pokój... 🙂 

Godzinę temu, LILLY napisał:

kiedy najlepiej posadzić nasiona 

Jeśli to ma być out to chyba juz... jeśli indoor to bez różnicy kiedy. Nasiona zależnie od kraju mozna kupic np w sklepach stacjonarnych i online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LILLY co do nasion niedługo będzie na forum reklama sklepu, czekamy aż właściciel będzie gotowy, dobra cena będzie i jest jeszcze czas na kupno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/04/2024 o 07:45, Tester napisał:

niedługo będzie na forum reklama sklepu, czekamy aż właściciel będzie gotowy

Chyba szybciej będzie jak ja wróce do pl, sklep otworzę i umowe z Wami podpisze... 🤭 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tu musi byc nie tak, skorona innych forach jest od groma partnerskich sklepow i sponsorow, a tutaj ani jednego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester zeby sponsorowali konkursy czy eventy. Zeby przyciagali nowych userow. Zeby byla konkurencja bo jeden jak ma monopol to tez nie dobrze. Zeby cos tu sie dzialo bo aktywnych jest tutaj moze max 10osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joahim99 no jesli chodzi o ilosc aktywnych userow to forum jest daleko w tyle za innymi o podobnej tematyce ale i tak jest fajnie😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester nie mozecie sie dogadac ze sklepami finansowo? Czy oni po prostu nie chca tu reklamy? 

Wiem ze na haszu sklepy musza slono bulic, a i tak chetnych nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pierr1947 napisał:

@joahim99 jebać tych sponsorów czy są czy ich nie ma. 10 osób ale treściwych wystarczy. Już widzę jak wygrywasz konkurs i dajesz adres😁

Ja wygralem kiedys konkurs na innym forum. Oczywiście wysylka na słupa jak zwykle i paczke dostalem normalnie. Nasiona tez dostawalem nie raz za darmo, idzie to ogarnac bezpiecznie bez problemu :classic_ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 no nie wiem. Wydaje mi sie ze im wiecej userow tym lepiej, wiecej opini wiedzy itd. Tutaj gosciu ktory jest na 1 miejscu rankingu nie wie jak ziemiorki wygladaja 🤣 

A adresu nikomu nie trzeba podawac, ja zawsze na paczkomat zamawiam na lewe dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joahim99 napisał:

zeby sponsorowali konkursy czy eventy. Zeby przyciagali nowych userow. Zeby byla konkurencja bo jeden jak ma monopol to tez nie dobrze. Zeby cos tu sie dzialo bo aktywnych jest tutaj moze max 10osob

 

2 godziny temu, moonka napisał:

no jesli chodzi o ilosc aktywnych userow to forum jest daleko w tyle za innymi o podobnej tematyce ale i tak jest fajnie😂

chyba się słabo orientujecie w temacie, przykładowo dzisiaj zarejestrowało się 4-5 nowych użytkowników, czasami postów dziennie jest więcej niż na innym forum, zresztą jakimi innymi? jak tylko te dwa fora dominują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Boczelli napisał:

nie mozecie sie dogadac ze sklepami finansowo? Czy oni po prostu nie chca tu reklamy? 

Nie chcieliśmy spamu i bannerów żeby forum było czytelne, nawet z zagranicy się złaszali. Jednak jeden baner może być na serwer chociaż bo amerykanie nie są tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym nigdzie nie napisalem, ze mam na mysli tylko fora z pl🙂 z reszta ja wspomnialem o userach, ktorzy rzeczywiscie sie udzielaja i jest ich niewielu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...