Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Frozen Black Cherry, 2x Zoomiez - Anesia seeds. 37 % THC.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Boczelli Zawładnąłem zieleniom, kiedyś szedłem po łące, a rośliny padły przede mną i wołają do mnie królu królu, skąd idziesz i dokąd zmierzasz?  Mówię im:  kroczę przed siebie, by siać i zbierać plon wielki od morza po góry, tak się to zaczęło i trwa po dziś dzień. Królestwo me zielone, trawa mym dywanem , tron mój w koronach drzew,  gdy idę lasem drzewa do mnie wołają władco władco zielonych ostępów króluj nam i niech twa władza trwa póki świeci słońce na niebie i deszcz na nas spada. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growerseed W gwoli ścisłości 2,2 g/W największy, a teraz sądzę, że dałbym radę zbliżyć się do 2,7g/W, jak to, co piszą o panelu Nemezis to prawda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Boczelli Tak, bo uprawiam tylko po to, aby to potem spuścić w toalecie i wpatrywać się, jak wir wciąga topy w otchłanie kanałów ściekowych, piękna sprawa polecam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

13 Dzień wega dla Frozen i 10 dzień dla Zoomiz. Rośliny są już po wstępnym treningu LST. Ta trzecia najmniejsza roślina to pestka Zoomiz, jaka wydawała się, że już nie wykiełkuje, ale wykiełkowała i wyszła z ziemi, leci wolniejszym tempem w kokosie, gdzie się z nią bawię.  Tą trzecią roślinę najchętniej bym wyrzucił, bo mi psuje trochę koncepcje, ale jednocześnie szkoda mi ją wyrzucić, bo wiem, że spokojnie odbije, gdy dam jej czas. 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

17 Dzień dla Frozen i 14 dzień dla Zoomiz. Wczoraj poprawiłem lst i zrobiłem lekkiego fryzjera Frozen. Zoomiz w kokosie się powoli rozkręca, mniejsza jest , ale rozwija się poprawnie. 

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

21 dzień dla Frozen i 18 dzień dla Zoomiz. Wyciąłem niepotrzebne szczyty oraz liście, poprawiłem lst.  Ta najmniejsza Zoomiz w kokosie ładnie się rozwija, wolniej od pozostałych, ale to moja pierwsza uprawa w kokosie, więc jestem zadowolony. Daje im jeszcze 3-5 dni i przełączam na kwitnienie.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

23 dzień dla Frozen i 20 dzień dla Zoomiz, przełączyłem dzisiaj rośliny na 12/12, bo szybko się rozwijają i sądzę, że te siedem dni, jakie będą dalej na wegu po przełączeniu wystarczy im, by się jeszcze mocniej rozbudowały przed wejściem na kwitnienie. 

 

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Mistrzu jakbym kupil całego seta advedanced nutriens za w chuj hajsu, kupił dobra ziemię, poświęcił im 2.9 umol/j, i pytania miał tylko do jednej która najlepiej idzie, a pestki bym sprowadził od Monsanto z samej Antarktydy 🤣, chciałoby ci się co tydzień zerknąć, i poradzić jak lać? Bio jakoś mi idzie na nic nie narzekam, sprzęt też mam w miarę kozak, a za 60 dni mógłbym startować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prepers  Nie ma sprawy, działaj to rękę króla dołożę, aby wyszło z tego coś godnego zielonego królestwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 "Moc lampy wyrażana jest w Watach (W). Skuteczność lub efektywność źródła światła zwykle podawana jest w μmol/s na każdy wykorzystany W energii elektrycznej lub μmol/J. Dzięki temu konkretnemu pomiarowi najłatwiej jest porównywać ze sobą poszczególne lampy." W skrócie lepszych jak 2.9 umol/j nie znalazłem na internecie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...