Skocz do zawartości
XxxZiołoxxX

Jaka lampa do 100zł? jaki nawóz i ziemia do konopi

Rekomendowane odpowiedzi

Albo dobieramy lampę pod powierzchnię albo powierzchnię pod lampę 🙂 Jak wywalisz 100x100x175 to nie wiem ile tych żarówek tam będziesz musiał wpakować 🙂 Wysokość boxa nie ma znaczenia większego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

image.thumb.png.28a1c5ae2a83cc30884d1684694c532e.png

 

image.png.160388294a4ac31915b81316ba3c041c.png

na 60x40 będziesz potrzebował z 5 tych żarówek co Boczelli pokazał. Na 100x100 to z 25 sztuk. Chyba dobrze piszę... 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dobre słońce. 80% weeług mnie to światło 1 inwestycja a wraca się szybko i zostaje z tobą na długo

Też jestem zdania lepiej kupić raz a dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo

1 godzinę temu, mateo napisał:

Musisz mieć dobre słońce. 80% weeług mnie to światło 1 inwestycja a wraca się szybko i zostaje z tobą na długo

Też jestem zdania lepiej kupić raz a dobrze

Wszystko w temacie 💪🔥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XxxZiołoxxX najpierw to podaj jaki metraz zeby bylo wiadomo jaka moc jest Ci potrzebna. Jakie zarowki sa najlepsze do budowy samodzielnie zyrandoleda pisalem ci we wcześniejszych postach. 

Nie szukaj pod haslem "zarowka do uprawy roslin" jakis burdelowych rozowych lamp bo nic z tego nie bedzie. Albo przychodzisz tu po rade od kogos doświadczonego albo robisz po swojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no bo przychodza tu ciagle tacy. Pytaja, czlowiek sie wysila zeby im pomoc, a oni i tak robia po swojemu. A potem wracają z placzem bo gowno wyroslo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29/02/2024 o 09:43, vego1989 napisał:

@WBB nie no za 100 to nie 😁

ja to bym wolal zbierac fundusze i za jakis czas kupic coś konkretnego (namiot itd) I wtedy wystrtowac z normalna uprawa. Ale co kto woli 

Ta ma rację sam tak zrobiłem i nie żałuję hehe bez butów chodzę ale growbox jest he he🤪 Powaga odluz pozycz ale kup strata czasu iszkoda twojej męki 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...