Skocz do zawartości
XxxZiołoxxX

Jaka lampa do 100zł? jaki nawóz i ziemia do konopi

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jaką lampę do marihuany do 100zł bo hajsu niemam ?

I Jaki Nawóz do Ak47 od razu dawać ten ? https://www.growtent.pl/product-pol-1957-Nawoz-Biobizz-Bio-Bloom-250ml-organiczny-nawoz-na-kwitnienie.html?curr=PLN&country=1143020003&utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&gad_source=1

Bo dobrze wygląda

Jeszcze się zapytam jaka ziemia ? bo niewiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XxxZiołoxxX ziemia moze byc i uniwersalna, ale jest ryzyko ze beda jakoes robactwa...jezeli chodzi o nawozy to najpierw dajesz na wzrost itd a pozniej dopiero na kwitnienie...poczytaj sobie tu forum, jest duzo info, albo prseczytaj czyjas fotorelacje i zobvaczysz jak sie prowadzi panny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemie biobizz light mix 20l znalazłem

I nawóz biobizz bio bloom 250ml na kwitnienie

A na wzrost biobizz biogrow 500ml na fazę wzrostu

Może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XxxZiołoxxX może być, to takie podstawy...calmag moze byc potrzebny np. Czy jakies inne mocniejsze stymulatory na flo by sinprzydaly...zależy jaka masz wode, być może vos będziesz potrzebował na obniżenie lub podniesienie pH. Możesz kupić starter z biobiz skoro idziesz w organike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, XxxZiołoxxX napisał:

 BIOBIZZ INDOOR TRY-PACK 250ML

Tak ten, ten najmniejszy jak na 1 roślinę. To jest taka podstawa z nawozów...

Lampę trza Ci ogarnąć... może jakiś CFL. Chłopaki się bardziej na tych lampach znają ode mnie....

Masz jakiegoś boxa/pomieszczenie gdzie to upakujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 wiem... ale za 100 jej nie popchniesz 🙂

Kolega musi mieć cokolwiek. Zobaczy co mu urośnie a po tym czasie sam będzie wiedział czy chce lepsza lampę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB nie no za 100 to nie 😁

ja to bym wolal zbierac fundusze i za jakis czas kupic coś konkretnego (namiot itd) I wtedy wystrtowac z normalna uprawa. Ale co kto woli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@XxxZiołoxxX daj sobie spokoj z CFL. Kup sobie Solhetty z Ikei, albo Lsc w actionie kilka sztuk zaleznie od powierzchni. 

Jak dobrze pamiętam @Hulk niedawno budowal boxa na takich lampach i fajnie mu to wyszło 

Screenshot_20240229_110312_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB CFL to przezytek sprzed 10lat, wystarczy spojrzec na stosunek lm/W i cene. Zwykle zarowki LED o ktorych wspomnialem bija je na glowe. A budowa takiej lampy to tez prosta sprawa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli oczywiście. Ja tylko chciałem dać sygnał, że są lampy inne niż panele ledowe i hpsy.... ale nigdy się nimi nie interesowałem więc nawet nie potrafię podać ich nazw.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...