Skocz do zawartości
carlos3232

Moje cztery automaty No Name

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, carlos3232 napisał:

 

no każda roślinka dostaje 250 ml wody

250 ml  co 2 dni na donice 18l? Jakim cudem one jeszcze żyją? To zdecydowanie za mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@carlos3232 ja niestety nie jestem pewna ile powinien pić automat na tym etapie, @Mr.Green jest dobry jeśli chodzi o naukę picia roślin, może coś Ci doradzi. Wg mnie z jednej strony litr może wydawac sie za duzo skoro piły po 0,25 ale z 2 strony czy litr nawilży chociaż całość tej ziemi? 🤔 Dałabym litr tak jak @WymiataczMega wspomniał i obserwowała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@carlos3232 po 1litr powinny lyknac bez problemu. Przygotuj po jednej butelce na rosline i lej etapami. Najpier nalej ze 300ml i poczekaj az wsiaknie. Nastepnie lej powoli polowe tego co zostalo i znowu poczekaj. Woda moze zaczac wyplywac dolem ale za chwile zostanie wessana do doniczki. Dolewaj powoli resztke i patrz czy nie przelewa sie z podstawki (o ile wogole cos do niej doleci). Lejac etapami jestes w stanie wyczaic ile jest w stanie przyjac. Odzywek nie mieszaj przez cale grow. Lecisz albo na organice albo na mineralnych. Nigdy mixy bo mineralne gryza sie z organika

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać ok 10 procent więcej żeby wypłynęło dołem jak roślina wciągnie to znaczy że ziemia jeszcze nie naciagla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...