Skocz do zawartości
carlos3232

Moje cztery automaty No Name

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, WymiataczMega napisał:

@carlos3232 udało się 👏

Podaj informacje takie jak warunki w boxie, jak karmisz itd

 

56 minut temu, Boczelli napisał:

A co ma na celu ta siatka?

@Tester w sumie to nie wiem jakie to są odmiany bo kupiłem zestaw w jakiejś promocji gdzie dostałem jakieś gratisy i miałem wszystkie razem pomieszane nasionka a zamawiałem na 420 fast bud. Nie wiem czy dobrze to napisałem ale jakoś taka strona niby dobra genetyka ziarenek@Tester

 

 

1708856384734266824983684453298.thumb.jpg.4c4b95b97cdbfca01f512515c1528663.jpg

17088563101993830024450729195334.jpg

@Resio666 witam ja jestem pogubiony na tym całym forum raz tu mówię muszę skakać raz tutaj muszę skakać ja nie wiem czy ja już odpowiedziałem wszystkim na wszystkie odpowiedzi i pytania ogólnie podlewam co drugi dzień już gdzieś tam wspominałem że mam odżywki biobizz ziemia również z tym białym granulatem ziarenka mam z firmy fast bud 420

Godzinę temu, Boczelli napisał:

A co ma na celu ta siatka?

No witam siatka ma podtrzymywać te łodygi Ale czy to to jest dobrze to ja nie wiem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega doniczki są materiałowe Jak się nie mylę to 18 l na dole mam te kuleczki keramzyt czy jakoś tam się nazywa tak zwany drenaż. No i PH mi się przeważnie wacha między 6,8 a 7 . Mam płyn na obniżenie pH. Mam miernik elektroniczny do mierzenia pH ziemi i papierki lakmusowe do mierzenia pH wody

@carlos3232 dwie lampy mam spider Farmer a jedną jakąś tam no name wszystkie trzy lampy mają potencjometr także mogę sobie zrobić mniej  lub więcej ale ogólnie temperatura jest stabilna rzadko kiedy przekracza 27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@carlos3232 a jakie firmy ziarenek są z górnej półki hiszpańskie holenderskie czy amerykańskie znasz jakieś dobre firmę nazwę gdzie zamówić jakieś super super ziarenka

@WymiataczMega No światło mam 19 godzin i 5 ciemnego. Odżywki mam biobizz woda stoi minimum 24 godziny żeby ten chlor odparował i co drugi dzień dawana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@carlos3232 to możesz je dawać.

Po co ci drogie pestki jak auto od 420 tak lipnie idą

Poszukaj ziaren dla początkujących. Ja sadze Barney's Farm👍

W boxie jest jakaś wymiana powietrza? Czy tylko jak otworzysz?

Może zamiast automatów sprawdź sezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ogólnie jestem początkującym to jest mój dopiero trzeci raz i za każdym razem coś nowego się dowiaduje jak mam siano to dokupuje póki nie ma lata to tu jest okej U mnie bo mogę tą temperaturę jakoś regulować ale jak przyjdzie słońce powyżej 30 to cała chałupa się nagrzewa@vego1989 @vego1989 @carlos3232

@WymiataczMega @WymiataczMega dzięki tej strony nie znałem

@WymiataczMega no sezonówki to długo sześć miesięcy a wymiana powietrza jakaś tam jest mam dwa wentylatory i otwarte mam te okienko dolne i Spiro rurę mam wyprowadzoną do okna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@carlos3232 Temperatura ok poziom CO2 też ok ( przy tym poziomie CO2 powinny lecieć jak szalone) 

Czym podbijasz poziom CO2 ? 

Wilgotność trochę za niska

Edytowane przez Resio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 w tej chwili niczym tak samo istnie jest ale ogólnie mam takie tabletki co się w wodzie rozpuszczają i one wytwarzają dwutlenek węgla ale przy tej jeszcze nie dodawałem ani jednej nie wiem tak po prostu ja się już jest tylko że ta wartość nie jest stała ona czasami rośnie czasami spada

@Resio666 w trakcie kwitnienia za niska wilgotność 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@carlos3232 Przepraszam myślałem że tam jest 40 %  😞

To warunki masz idealne  
Masz jakiś wentylator mieszający ? bo to też  istotna rzecz w boxie ( tym bardziej na etapie kwitnienia ) 
I jak masz takei poziomy co2 to lampę śmiało możesz dawać niżej i zwiekszyć moc  ( roślina bez problemu to przyjmie na klate ) 

To jak warunki są ok   ph sprawdzasz i jest ok ( o ile miernik nie jest zepsuty )  to ewidentnie coś jest nie tak z odżywianiem   ( przydałby się miernik ec   sprawdziłbyś czy roślina przyjmuje składniki odżywcze )  

Podlewasz co drugi dzień  jakimi ilościami ?  ( na roślinę ) ? 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 No światło mam mniej więcej 30 cm od szczytów górnych. Miernik ph ziemi mam elektroniczny a do wody mam papierki lakmusowe odżywki daje strzykawką około 1 do 2 ml na litr wody firmy bio bizz. Na wegetacji wszystkie cztery wyglądały idealnie piękne zielone bujne i gęste teraz jak już przeszły Stan kwitnienia to ta jedna się dziwnie zachowuje i pada

@carlos3232 podejrzewam że każda z tych czterech jest inną odmianą bo pestki były kupione w pakiecie jako mieszane nawet nie znam ich nazwy

@Resio666 ogólnie staram się ich nie przelewać nie przekarmiać bo gdzieś wyczytałem że lepiej lekko przesuszyć niech niż przelać mam dwie buteleczki półlitrowe to wychodzi po 250ml   co drugi dzień ogólnie podlewam z rana jak tylko kobietki się obudzą i wtedy cały ten dzień nic na drugi dzień nic i dopiero trzeciego dnia podlewam znowu z rana.

@carlos3232 wentylator ma na środku taki dysk to się obraca i kieruje strumień powietrza w różne kierunki drugi wentylator jest wyżej nad roślinkami żeby dmuchało te ciepłe powietrze do rury wylotowej

@carlos3232 a te sznurki linki mam tak naciągnięte żeby światło dochodziło do dolnych partycji

@carlos3232 mam też odżywkę do pomidorów która zawiera mikroelementy molibden cynk siarkę jakieś tam inne planton P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wody dostają ?  na roślinę ? 

To zwiększ dawki daj 3 ml na litr  za tydzień  4 ml na litr  i obserwuj 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...