Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka O kurwa 😞 to można zrobić tak 🙂 zapłacisz za płyty w pl  a ja ci zrobie boxa i wyślę kurierem 😄 ( oczywiście pod jakiś fejkowy adres ) nie chce wiedzieć gdzie mieszkasz mordo 🙂

@moonka Jedna płyta 240 zł  pociecie i oklejenie + wysyłka  😄 i  po problemie byku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 najlepsze jest to, ze majac moj adres nawet gps nie doprowadzi Cie pod wlasciwe drzwi🤣🤣 odkad tu mieszkam ponad polowa paczek nie dociera do mnie do domu tylko jest zostawian gdzies po sasiagach albo punktach odbioru. Masakra... Dobra juz nie zasmiecam koledze fr i szukam boxa😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamp nie musisz mieć od ściany do sciany fajnie jest tak ale.możesz krótkiego wega zrobić żeby nie rozrosły się i będą ok doświetlone tez ja mam Lampe która na kwitnienie jest 4x4 a dała radę na 5x5 ale teraz nie będę chciał tak dużo ,co z tym idzie nie muszę na całą moc dawać lampy wszystko zależy od treningu i ustawień lampy sadzenie to zabawa i testy😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tydzień 

Pestki ładnie wyszły po ok 1 dniu cały czas zraszane woda pH 6

17076382721855210709095765820202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa miała być w w pt i niestety karnawał mają nieroby i z poczty dostałem powiadomienie że nie mają ludzi na weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 to że mi roślin nie wyjaralo zanim sam ich nie spale 😄 zostawienie na 80% cały czas to zauważyłem że krzywdzi panny po dłuższym czasie więc im robiłem zachmurzone dni 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego lampy pulsacyjne mają to coś a oszczędność energii spora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo o co chodzi w tych ledach? Symuluja one oswietlenie jakie naturalnie wystepuje w ciagu dnia? W sensie, ze "rano" swieca slabie, nastepnie "w poludnie" mocniej a na "wieczor" znowu slabna? Tyle zrozumielem z opisu w necie😂😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ,ogólnie przez 8 SEC chyba na max i później zmniejszają natężenie na min i tak cały czas dzięki czemu roślina się tak nie męczy stałym światłem  i niby lepiej przyswaja światło i lepiej przechodzi fotosynteza jest wywiad u mopsa o tych lampach chyba 2 odc tam wyjaśnione jest. Jestem ciekawy i może na przyszłość zainwestuje jak ma się wrócić po kilku razach i mają być lepsze rezultaty to już w ogóle spox ale czekam na więcej opini 

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo ok znalazlem konkretny opis. Ciekawe czy do takich lamp musza byc dedykowane ledy czy to kwestia sterownika

Zastosowanie oprawy emitującej światło pulsacyjne zapewnia okresami zmniejszone natężenie zmiany natężenia mocy WAT, cyklicznie w okresie (6s mniejsza moc 8s większa moc). Metoda ta wywołuje efekt fotoinhibicji, które pozwala na regenerację aparatu fotosyntetycznego (odciążenie go) i zapewnia jego lepsze przygotowanie na przyjęcie i efektywne wykorzystanie światła o wyższym natężeniu. W ten sposób ‘gospodarka energią’ przez roślinę staje się bardziej efektywna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tydzień

Roślinki podlewane sama woda jutro podlanie pierwsza minimalna dawka i przesiadka prawdopodobnie w 10l 

17083574125412901822122544853770.jpg

Wracam do 1szego systemu lampa będzie trzymana ok 45 do 50 cm od roślin mam nadzieję że będą 2 duże gęste boxy🫠no i ciekawi mnie ta odniana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17086286341418536729450208389613.jpg

Słoneczko docelowe na min 

Przesadziłem rośliny i będę przesadzał jeszcze raz🤣🤣🤣🫣

Dokładny opis pojawi się w weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...