Skocz do zawartości
Mr.Green

Indica Challenge = Super Sativa Seed Club vs Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Growerseed legalizacja nie ma nic wspólnego z uprawą w domu. 

To będzie na zasadzie jakiś klubów 😄 a nie że w domu możesz walić krzaki 😄@vego1989  myślę że będę wpadał bo będzie mi brakować tego wszystkiego to sobię przynajmniej popatrzę na wasze roślinki 😄

W głowie już rodzi się plan jak opuścić gebelsownie 🙂

@Prepers  jak widać 3 dobrze jeszcze nie upadła 😄

Brak kasy mają Helmuty i pętla się zaciska. Do tego jesteś Polakiem.. to mogą z Tobą wszystko.. 

Jaki myk w ogóle. Od sądu zostawili pismo że mogą się wbić na chatę. Stempel od sądu z 17 grudnia.. i masz dwa tygodnie na odwołanie się.. tyle że skarbówka ma 6 miesięcy żeby ten nakaz wykorzystać i zostawiają Ci go podczas wjazdu.. który jest miesiąc po czasie do kiedy mogłeś się odwołać. Czyli dowiadujesz się o tym po fakcie.. i chuj 😄

@dziurawy spoko dzięki wielkie. Załatwić sobię to nie problem. Na razie sobię zrobię pause żeby ogarnąć ten syf. 

Myślę, że jak zalegalizują to tak jak w Czechach czy Holandii jakiegoś krzaka będzie można hodować, ale prawo nie działa wstecz, tylko mogą bardziej liberalnie do tego pidejść, ale jak tyle pozabierali to chcą mu przybić handel. Zapłać szybko ubezpieczenie rechschutz( kosztuje 16,50€ miesięcznie) i bierz adwokata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 W tym przypadku prawo działa wstecz, bo zapisane jest to w tej ustawie, problemem Greena jest ilość roślin zi 5 krotnie przekroczony limit 🤣

Czytając ustawę greenowi grozi do 30k e kary, i jak nikomu nic nie sprzedał sprawa się rozejdzie, ale tak jak pisał drugi raz recydywa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego że w innych krajach legalizacja jak i tak musisz mieć obywatelstwo by móc hodować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ale jak jest legalne i Ci handlu nie udowodnią to najwyżej każą zlikwidować

@Prepers ustawy są tak pisane żeby w zależności od poglądów mieć furtkę do interpretacji. I teraz loteria na jakiego sędziego trafisz🤣😂

@Mr.Green wał twardo, że jesteś uzależniony i Ty tylko dla siebie. W Niemczech uzależnienie to choroba i trzeba leczyć, a nie karać. Najwyżej zasądzą Ci terapię narkotykową🤣😂 a jak dobrze z lekarzem pogadasz to jeszcze METADON dostaniesz🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 ciężko będą mieli handel udowodnić bo ja nie handluję. Sam palę dużo. Będą testy na stężenie itd. Mam już swoją linie obrony i myślę że będzie dobrze. Jedynie pozostaje kwestia kosztów. Ewentualnie w gre wchodzi że będę musiał sam poddac sie dobrowolnie terapii i przez rok być czystym i co kwartał oddawać siuski.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...