Skocz do zawartości
Mr.Green

Indica Challenge = Super Sativa Seed Club vs Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 już jestem 😄

@Prepers ja stresu nie mam bo mi chuja zrobią. Grzywna i tyle. 

Najgorzej że dziecku kurwy ukradły Nintendo switch nowego które dostalo na święta i o to robię dym dzisiaj. Od rana nakurwiam po psach i skarbówce że są bandą złodzieji i tyle. Bez pytania biorą co chcą. Wbijają Ci ja chatę jak cię nie ma specjalnie. Ja mam rozdzielność majątkowa z kobietą spisaną i w domu nic nie należy do mnie prócz szafy 😄 a chuj dziecku z pokoju zabrał 😄 by się wstydził kutas zasrany 

I telewuzir 65 cali mi wynieśli. Co za kurwy. PS 5 wzięli ale starsze PS3 zostawili.. kurwy jebane 😄

Pojebany świat 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega dokładnie. Jebane Adolfy 😄

@vego1989 @Growerseed adwokat już nagranym w środę spotkanie i jazda. Będziemy się bronić przed systemem 😉

Najwyżej pakowanko i wyjazd z Niemiec 😄

Banda skurwysynów.. ty nie zapakcisz śmiesznej kwoty i Ci zamki wypierdala a kurwy na górze kradną miliony i chuja im robią 😄

Co za syf 🙂

Zostało mi na wąsa to idę się odstresować 😄

 @Prepers gadałem z psami.. będą badania robione na stezenie THC także będzie wiadomo czy BioTabs klepie czy nie 😄 badania z Criminal polizei to raczej będą konkretne 😄 😄 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Myślę że jak zapłacisz karę+ skarbówce co jesteś winien to sprzęt ci zwrócą...bez problemu...

 

Chyba 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 no co Ty. To co psy zabrały to już nie odzyskasz 😄 będą sobię świecić w budzie SanLightem 😄 to sprzęt z nielegalnej uprawy także tego nie odzyskasz nigdy. 

Najgorzej że w Niemczech już nie podziałam bo jak dostanę wyrok i karę to jako recydywa pójdę siedzieć wtedy z pewnością 🙂

Także chwilowo życiowo pauza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...