Skocz do zawartości
Mr.Green

Indica Challenge = Super Sativa Seed Club vs Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

Stare geny i dobra klasyka 😉 jestem dobrej myśli co do Purple Og Punch bo pestki wyglądają zdrowo i wszystkie są takie same. 

Jak z dobrego miotu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to lecisz z bansem powodzenia Doktorze dre. Hehe pozdro yooooo 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ładnie fajnie cieszę się ♥️ bio

Powodzenia... myślałem że razem wyjebiemy ale się nie uda.. może poczekam na następną u Ciebie i będziemy się napierdalac

Ja ci zajebe z minerala ty mi w pysk z tabsa i do przodu 💪🤣♥️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja to chyba będę szedł za tobąz nawet fajne odmiany wybierasz xd A mi się już szukać nie chce, a zaczynam się uzależniać od seed banków xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 bio forever ziom 😉 ten cały mineral szajs się nie umywa 😄 jedynym atutem jest przereklamowana wielkość kosztem jakości i pretekst że dobrze klepią.. no klepią ale nawozy xD  fuj fuj fuj 😄 to tak jak satuczne cycki.. obleśne 😄 przynajmniej jak dla mnie 😄

 

Tak samo duży napompowany sztucznie pomidor 🍅 niby cieszy oko ale jak go jesz.. to wiesz że to nie jest kurwa pomidor 🍅 😄 taki jakiego jadłeś za bajtla z działki 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green Pewnie i masz  racje ale nie będę sobą jak tego nie sprawdzę

Chciałbym polecieć ze dwie uprawy z mineralnymi i dwie z bio i sam porównam

( Zaznaczę że mam wyjebane na ilość) ale chcę spróbować to i to ♥️🔥💪

Edytowane przez Resio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie rób tego 😄 idź swoją ścieżką 😄

@Resio666 doskonale Cię rozumiem. 

Nie wiem jak pachnie mineral z butelki 😄 bo ten organik 🍌 w butelce to jakbyś był trochę najebany to byś się napił 😄

Ogólnie zapach tych gadżetów jest zajebisty jak dla mnie 😄 wszystko przyjemne jak kremy lub jakieś owocowe extrakty 😉

Czyli zaczynasz od mineralnych nawozów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak bo już mam kupione ( chodź to bez znaczenia mogą poczekać) ale jakoś wydaje mi się łatwiejsze na mineralnych dlatego od nich chcę zacząć..

I ostatnio wpadłem na tą reklamę co ty na to? 

Screenshot_2024-02-01-13-38-30-617_com.facebook.katana.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jak dla mnie to na przyklad orgatrex i boomboom jebia strasznie. Tabsy troche kurzym gownem, ale pewnie jest w skladzie bo to dobre zrodlo azotu. Jedynie PK nawet spoko, jak soczek bananowy 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli herbatka jak dobry lipton, na kacu z cukrem bym przechylił 😄 . Ja nigdy minerały od dechy nie leciałem, leciałem hybrydowo czyli azot 100% organiczny ale fosfor i potas z pk 13/14 plus na koniec GS.

więc teraz będzie pierwsza uprawa bez żadnej domieszki chemii i ocenie ale już widze znaczne różnice. może kiedyś zrobię test że jedne tak a drugie tak

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 powiem Ci że sprawdziłem na szybko i wygląda zacnie. Dużo materiału tam jest i widać że potężny marketing. Naukowcy itd. 

Pewnie działa zajebiście 😄 tym bardziej że proporcja użycia też jest zaskakująca 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green No i wszystko w temacie 🙂  tylko właśnie jak z proporcjami  ile na ile ?  gdzie to wyczytałeś 

1 kg/ 250 litres/ 1 Hectare   ?   to ty mądry łeb oblicz mi ile na litra 😄 przy 1 m2  😄

To polece bio na tym 😄 a chuj co ma byc to będzie 

Edytowane przez Resio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 tam mieszasz kilo fety czystej z 250 litrami wody i robisz z tego oprysk.. najlepiej kurwa traktorem 😄

Masz traktor..? 🧐

Hektar to 10 000 m2 i trzeba kilo fety.

Na 1000m2 trzeba 100 gram

Na 100m2 trzeba 10 gram

Na 10m2 trzeba 1 gram

Kurwa na metr to się nie opłaca tego kupować 😄

Taką paczkę jak kupisz to jeszcze wnuczkowi opierdolisz 😄 chyba że lejesz grubo i w boxie żywopłot cały rok 😄

Co Ty za boxa montujesz że poszukujesz rozwiązań rodem z Montany 😄 gdzie Rancher ma 20tys. Hektarów 😄

Chyba że chujowo liczę.. bom się zadupcyl właśnie 😄 jak Bąk 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mocny szajs 😄 to opierdole u siebie i sasiadowi ciul ma poletko 😄 zwrócą sie koszty 😄  
 a i traktora ma on 🙂 więc cyk dwójeczka i do przodu 
Widzę żeś nadupcony  bo wierszem piszesz 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...