Skocz do zawartości
Góral

5xHypnotic 2xUmme 3xBuzz Bomb

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr Po mału już myślę że nic z nich nie będzie ale tak jak mówisz nie ma się co stresować jutro zobaczę czy coś ruszyły 😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jeszcze do Was mam potrzebuję miernik pH bo do tej pory nawet nie używałem a kolejna uprawa wszystko jak należy ma. Być tylko jest tego tyle że nie wiem co wybrać każdy poleca co innego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega W growe shopie se możesz sam próbować Eco 209 mam w chacie, a testowałem inne modele Adwy oraz inne firmy, te tańsze tak na pierwszą próbę moim zdaniem lepsze jak moj

@WymiataczMega Nspisałem konkretny model co najlepiej omijać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednak zdecydowałem się na firmę apera  miernik pH 😉😉 A co do nasion to porażka nic kompletnie nic nie ruszyło a to co wykiełkowało do tej pory nie wyszło z ziemi ale trudno się mówi zakupiłem na zapas pełnosezonowe po 10 szt. Critical Kush,LSD,BubbleGum,Gelato,😀😀

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Góral napisał:

Jednak zdecydowałem się na firmę apera  miernik pH 😉😉 A co do nasion to porażka nic kompletnie nic nie ruszyło a to co wykiełkowało do tej pory nie wyszło z ziemi ale trudno się mówi zakupiłem na zapas pełnosezonowe po 10 szt. Critical Kush,LSD,BubbleGum,Gelato,😀😀

Jak lsd od Barneys to będziesz pan zadowolony ja i moje dwie lewe rączki nie daliśmy rady zabić jej 😄 criticale też od Barneys ? U mnie po tej uprawie wlatują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykacz To nie Barneys sklep ma swoję nasiona jeden ziomek tylko te nasiona kupuję i elegancko wszystko idzie 😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...