Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Chyba je wrzuce do ziemi w takim stanie jak są i niech się dzieje wola nieba... 🤷‍♀️

@Mr.Green ja mam wrażenie że to albo przez tmp albo ze starości... Te pestki zachowują się tak samo jak te moje 7letnie ktore probowałam kiełkować w zeszłym roku. 

Być może mrożenie w kontrolowanych warunkach a takie przypadkowe przemrożenie (mnie kiedys lodowka wszystko na najwyższej półce zamroziła) inaczej na nie wpływają.  

Tych pestek ktore teraz kiełkuje historii niestety nie znam, nie wiem jaką drogę przeszły i z jakimi warunkami się mierzyły zanim trafiły do mnie. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuje, że u mnie może być podobnie.... bo pestki od typa, ponoć w holandii kiedyś kupił. Nie wiem jakie stare. Dał gwarancję, że jak któreś nie wyjdą to oddaje siano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jest tez taka teoria, zeby kolejne pestki moczyc w wodzie w ktorej wykielkowaly poprzednie. Bo zawiera ona jakies enzymy ktore pomagaja im kielkowac, ale czy to prawda czy tylko teoria to nie wiem. 

Mozesz sprobowac jeszcze precruschingu. Zawsze mozna tez reklamowac wadliwe nasiona 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB kiełkujesz je już czy nadal doskwiera Ci brak motywacji? 

@Boczelli nie będę się bawić w reklamacje. Trudno, tak widocznie miało być. 

Poprzednim razem z 21 namoczonych nasion (moich) urosło 20 roślin, tym razem, jak nic sie nie zmieni z 20 namoczonych nasion (nie moich) będą 2 rośliny. 🙈 ...ale nie trace jeszcze nadzieji... chociaż jeszcze jedna niech urośnie, nie prosze chyba o wiele... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lady Green napisał:

kiełkujesz je już czy nadal doskwiera Ci brak motywacji? 

Zaraz nawozy mineralne zakupuje i może dzisiaj pestki do wody. Ale już od 2 tygodni idę je do wody wrzucić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WBB napisał:

Zaraz nawozy mineralne zakupuje 

Gratuluje podjęcia męskiej decyzji i wytrwania w niej. 👍 Nie dałeś nam się tu zbałamucić, brawo. 🙂

Wrzucaj już te pestki, może moje się przestraszą i ruszą do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green no bo to na przekór Wam i tym Waszym Bio 🙂

Do tej pory sam tez tylko Bio ale chce zobaczyć te mineralne..... no i te butelki Plagrona mi sie bardziej podobają 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy precrushing na pestkach BF pomógł. 🙂

Upośledzona ayahuasca w namiocie też jakiegoś listka wypuszcza po tym jak ją ostatnio wymaltretowałam i rozerwałam...

4 zielone niezdecydowane kiełki trafiły do ziemi, wątpie aby się ogarnęły i coś z nich było... ale zobaczymy, może mnie zaskoczą. 🙂

 

 

0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, vego1989 napisał:

co by niektórych dupka piekła, tacy zazdrośni

Ja tam nie jestem zazdrosny... co najwyżej to jestem wkurwiony na siebie, że się nie rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, vego1989 napisał:

 ja tu liczę na Twój nowy rekordzik

Oj chyba ciężko będzie z tymi pestkami ktore teraz będę miała... ale nie mówie nie, bede się starała, zobaczymy jak wyjdzie... 😅

47 minut temu, WBB napisał:

jestem wkurwiony na siebie, że się nie rozumiem 🙂

Pewnych rzeczy/osób zrozumieć sie po prostu nie da. 🙈

 

Pestki z BF chyba zaraz trafią do ziemi... Takie tempo powinny mieć wszystkie. Moge je wrzycic do ziemi lightmix? Poprzednie trafiły do ziemi przeznaczonej do pomidorów i mam juz przez to stado tych małych muszek w namiocie, na milion % to przez tą ziemię. 🤦‍♀️

 

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem teraz ziemi 50+25 co by tej starej już nie ruszać bo troszkę jej zostało. Też ziemiórki mogłem mieć ze starej ziemi. Wziąłem GrowMix i mam nadzieję, że nie będzie za mocna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Zmień chociaż hps na dobrego Leda, a jak ci leżą minerale to bym został przy tym, jebać innych tu prawie same bio-swiry, a pewnie i tak jedzenie ze sklepu mają 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...