Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś filtr i wyciąg marshydro? Z czym on niby taki fajny jest? @Resio666 Ty chyba o nim kiedyś pisałeś i polecałeś? Będę potrzebować nowy filtr i nie wiem czy sam filtr dokupić czy z wyciągiem... gdyby jakiś inny był cichszy niż ten co mam to chętnie... 

Pamiętacie wzór na wyciąg? LxWxHx...? 🤔 A filtr ma być po prostu mocniejszy niż wyciąg? Czy odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znalazłam dwa... wxdxhx4x60 i wxdxhx6:60. Ten drugi na żądany przeplyw powietrza, pierwszy nie mam pojęcia na co ale też z tego forum. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lady Green ja mam Mars Hydro wyciag i filtr. Szczerze polecam wyciag cichutki z plynna regulacja, u mnie na flo pracuje na jakies 20-30% mocy i spokojnie ogarnia 0.5m2. Filtr zajeżdżany wilgocia 90% na wegu bo zapominalem odlaczyc 😅 smiga juz ponad pol roku i dalej dziala.

Edit. W sumie za chwile bedzie juz rok 🤔

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a jaki masz model tego filtra ja mam powierzchnię 0,36 za pół roku mam zamiar kupić taki filtr żeby był optymalny i jestem ciekaw czy jak właśnie kupię większy i będzie sobie chodził na połowie mocy czy będzie cichszy niż mniejszy na całkowitej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja też nie odłączyłam filtra i od poprzedniej uprawy jak był podłączony tak jest nadal... 🤫 

Ja na moj namiot bede potrzebować pewnie mocniejszy=głośniejszy, słuchałam jakichś na youtube ale wydają się tak samo głośne jak mój. 

Chyba tylko filtr kupie... czymś przy wyborze powinnam się kierowac?

2 godziny temu, Lady Green napisał:

filtr ma być po prostu mocniejszy niż wyciąg? Czy odwrotnie?

Może uda mi się odszukać moje stare zamówienie to kupie taki sam jak mam teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed ja mam cos takiego, mysle do 0.36 tez by bylo spoko. Zawsze lepiej miec mocniejszy wyciag i ustawiac go na mniejsza moc, wtedy ciszej chodzi i jest mniej obciazony za czym idzie tez dluzsza zywotnosc. To samo jest jesli chodzi o lampy.

https://marshydro.eu/products/4-inch-inline-duct-fan-and-carbon-filter-combo-with-thermostat-controller/

@Lady Green gdybyś wziela ten sam model tylko 6" to tez mysle ze spokojnie na polowie mocy by u Ciebie ogarnal. Co do filtra to mozna tez kupic sam wegiel i go po prostu wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WymiataczMega napisał:

Zalecamy: zakup nowego, ograniczenie kontaktu z ludźmi posiadającymi

😉

Aaaaaaa psik... 😉🤭 "Wymagane dobrowolne" poddanie się kwarantannie posiadaczom... 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Tak mam cały sprzęt od Mars Hydro ale jeszcze nie rozpakowany leży w szafie...ale polecamy dobre i chuj 💪 + listwa sterująca i wyjebane 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 tydzień flo za nami. Lampa na 100% juz od kilku dni. 

Kupiłam im taki badziewny wiatraczek za kilka £, ciekawe ile bedzie działał na jednym ładowaniu. 

7.jpg

3.jpg

13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green czesto glosny dzwiek wentylacji to wina rur wentylacyjnych, filtra itd, a nie samego wentylatora. Sprawdzałaś co jest przyczyną u Ciebie? Zawsze mozna tez zalozyc tlumik.  

Ja mam wenta z Mars Hydro tego co wstawiałem wyzej i dopoki nie otworze boxa to wcale go nie slychac. U mnie jedyne co slychac po za boxem to osuszacz jak sie zalaczy :classic_ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...