Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Glut78 tak, wiem że muszą dojrzeć, jednak kilka z nich juz miałam wrażenie zaczęło się otwierac i pokazywać banany. Kilka najpierw urwałam więc mogłam na rękawiczce roznieść pyłek zanim zmieniłam... Będzie co ma być.

Co do światła, dzięki za uwagę, w takim razie wstrzymam się jeszcze z tydzień... Z calmag też się wstrzymuję. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green mam podobny problem tylko moje jeszcze ze dwa tygodnie będą rosły🤔

a lampą już na uchwytach wisi😂

IMG_5542.jpeg

A od piątku urosły 14 cm

@Lady Green a po co Ci osuszacz powietrza, masz problem żeby zbić poniżej 60%???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja jak zbiłem temperaturę DOS SI DOS to w nasionka poszła jedna i wcale nie jest wiele słabsza od innych. Tylko trzeba nasionka wytrząsać bo strzelają🤣😂

małe outdor będzie duży, jak tylko kukurydza z ziemi wyjdzie to rozsypię po garści na hektar🤣😂

@Lady Green a jakie masz wentylatory?

@Lady Green ja u siebie żeby na wegu mieć 75%-85% to namiot szczelnie zamknięty muszę trzymać z włączonym mieszaniem w środku

Mieszakiem 🤣😂

Uwielbiam jak słowa mi zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 mnie ostatnio to zdjęcie zafascynowało... 

Pestek mam duuuużo... tylko pola kukurydzy w zacisznym miejscu nie...22.jpg.acd49c050904bdb4fd5f89a35c8981fe.jpg

Mój namiot cały czas szczelnie zamknięty jest... ale nie przeszkadza mi ta wilgotność, z osuszaczem jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green a co jest na tym zdięciu? Bo ja widzę pole kukurydzy z moim ogródkiem🤣😂

Ale powinnaś zainwestować w wentylację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem z wilgotnoscia, taki klimat 🤷‍♂️ osuszacz zalatwia sprawe, a w zimie dodatkowo dogrzewa.

@Lady Green dawaj im 100%, jak dalas maczke to calmag sobie daruj dopoki nie zawolaja

@Glut78 wentylacja nic nie da jak w pomieszczeniu tez masz 70% rh 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli to prawda, ale ciągle nie pada, pozatym wymiana powietrza jest dobra dla roślin, lepiej rosną

I temperaturę łatwo regulować

Pozatym jest ciągły ruch powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 @Lady Green u mnie jest to samo, wyciag mam mocny do tego mieszaki robia niezla wichure, a bez osuszacza i tak ponizej 60% bym nie zszedl. Boxa mam w wilgotnym pomieszczeniu i trudno trzeba z tym walczyc, przynajmniej w lato upaly mi nie straszne 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli też miałem namiot w piwnicy😂

Ale znalazłem na to sposób. Kipiłem wentylator drugi + rurę i podłączyłem pod komin wentylacyjny. Problem z wilgotnością z głowy. Mogłem regulować jak chciałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 nie piwnica, ale byles blisko:classic_ninja:

A ze u mnie wszyscy mieszkamy na "wodzie" to wilgotnosc jest jaka jest. Ale spoko, ja sobie ogarnalem tez wszystko na patencie i w boxie mam prawie idealne warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 dodatkowo 20 000 zł grzywny za kradzież prądu. Dobrze że mi nie przybili tych latarni z krórych zajebałem żarówki i startery🤣😂

@Lady Green wiem. Ale to już historia😉 tu mam bez problemów zaświadczenie o niekaralności, było mi ostatnio potrzebne jak mnie na pocztę do pracy przyjęli🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...