Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 skąd woda była w rurach to wiem.... ale nie wiem skąd teraz taka wilgotność wysoka. Rura z wlotu wywalona bo już nie mam "combo boxów". Wyciąg na razie nie chodzi bo szybko temp wyciąga, ale jak przyjepie z pełnej yepy 400W (czy jak to tam pisałeś) to wyciąg obowiązkowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 grzejnik pod podłogą to powinno parować, ale nie widać żeby ziemia przesychała. Poza boxem też wilgotno a w tym pomieszczeniu jeszcze nie miałem boxa w lutym więc nie mam porównania. Ale chuj z tym nawilżacza nie trzeba, liście troszkę pomarszczyło ale zobaczymy jak będzie na flo 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB u mnie na wegu zawsze jest 98% wilgotności bez wyciągu (pomijając początki gdy rośliny są malutkie). Jak zapomne włączyć to ściany namiotu mokre. Myślałam że u wszystkich tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez sie woda skraplala na scianach boxa. Wystarczy lekko suwak boxa uchylic lub podkrecic wyciag i problem znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23/02/2024 o 14:49, Glut78 napisał:

@WymiataczMega jaki ja bym był szczęśliwy gdyby żona mi pozwoliła w domu namiot postawić😂, nie miałbym problemu z ogrzewaniem i upałami latem 😅

Ja mój pierwszy box 100x100x200 postawiłem jak Żona była w pracy i postawiłem ją przed faktem dokonanym,ale nasłuchałem się w chuj co ty kurwa robisz,ty jesteś pojebany jakiś i tak dalej😁😁😁A Teraz jak powiedziałem że drugi taki sam daję do pokoju to 5 min po marudziła i dała mi spokój 🤣🤣🤣 Także już się przyzwyczaiła,ale największym problemem był zapach i to się nie zmieni i teraz jak trymowałem na sucho to zamknąłem się w boxie i robiłem swoję a Żona nie marudziła że jebie jej w domu 😊😊😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda skrapla się na ścianach boxa z powodu różnicy temperatur w boksie i poza nim

Ale przepływ powietrza powinien rozwiązać problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 Najpierw krzaki zostały pocięte na mniejsze kawałki i dane w jedno miejsce w drugim rogu dałem donice pod dupę i tak siedziałem i ogarniałem 😁😁 Podkręciłem wentylację na większe obroty ale fakt że miejsca za dużo nie było ale dałem radę i nie słuchałem że jebie w domu 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo no właśnie nie wiem czy dobrze idą... wydają mi się dosyć niskie, może dopiero ruszą do góry... i nie wiem jak i na jakiej wysokości im teraz najlepiej świecić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...