Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, chyba przesadziłam z wodą... 🤦‍♀️ Przez to że każda roślina ma inną wielkość do dzisiaj nie kontrolowałam ile która pije, dostawały pić nieregularnie a ilości na oko. No i te małe takie jakieś zwiotczałe się zrobiły... wczoraj powinnam była je juz chyba podlać więc myślałam że to przez to, no ale ziemia jest nadal mokra... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed doniczki 11l, a ile lałam to nie wiem... chyba nie więcej niz 400 ml... może 300... 🤷‍♀️ rosły więc to się zmieniało, zawsze dostawały więcej niż planowałam, nie patrzyłam na miarkę... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green wygląda raczej na niedobór wody niż jej nadmiar..

Co do podlewabia to warto mieć jakiś schemat i kontrolować ilość wody bo można sobię zaszkodzić 😉 Jak eiadomo.. woda ważna sprawa 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green te z tyłu to śmiało 500ml na głowę. Ja bym dał i litr ale musiałby być nauczone pić do takiej dawki więc zacznij od 0.5L

Tym dużym to śmiało 1L 

A temu maleństwu po środku to 250-300ml 

Ja zalalem prawie 1litrem na głowę w 8 litrowych doniczkach a mam tygodniowe sadzonki 😛 mam spokój ja pierwszy tydzień 😉

Z podlewaniem nie ma żartów bo od tego dużo zależy i warto mieć wypracowany swój schemat. Jak i do ilości wody tak i częstości podlewania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ja przy nastepnym zucie zamierzam wszystko notowac w tabelce. Mialem podobna sytuacje co @Lady Green i tez zglupialem czy to przelanie czy przesuszenie ale na szczescie bylo to lekkie przesuszenie i chwasty podniosly sie chwile po podlaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Roślinki mają 28 i 18 dni. Od środy niewiele się zmieniło ale skoro piątek to zdjęcie też jest.

Zastanawiałam się czemu nie miałam w zestawie z namiotem tej dodatkowej podłogi... no i znalazłam ją dzisiaj, założyłam... 🙈

Światło 50%. 

9.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tydzień to chyba jeszcze minimum... 🤔 zależy od tego jak te młodsze będą rosły... 

Powinnam im juz podawać calmag? Qrcze kupiłam mączkę bazaltową i zapomniałam jej dodać podczas przesadzania... 🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green ja calmag uzywam zawsze od początku, do flo max 1ml. Na litr. Pozniej to juz zalezy jaknroslina sobie radzi.Maczka na moskity?ktos pisal kiedys ze mozna po wieszchu posypac, ale nie podpowiem bo nigdy nie uzywalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...