Skocz do zawartości
Lady Green

Ayahuasca Purple i Acapulco Gold | box 100x100 | Oświetlenie Lumatek Attis Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie odmiany i jakie odmiany... 🤷‍♀️ ech... a czy to najważniejsze? Wyrzuciłam opakowania... 🙈🙂

A tak na poważnie, póki co rosną sobie 2x ayahuasca purple, co do reszty jeszcze nie wiem co wykiełkuje. Może dodam jeszcze raz bo zawsze warto próbować... wolałabym aby w moim tytule zostało "nie no name"...

 

@vego1989 co Ty, ledwo sie niektore otworzyły. 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester

W dniu 21/01/2024 o 19:22, Tester napisał:

@Mr.Green składka na licencje i w USA się zrobi fotorelkę z hali....

poprawione

Bliżej masz Niemcy, i Czechy.

Niemcy opcja cannabis clubu, nad tym kombinuje.

A w Czechach masz 5 roślin na łeb 4 osoby w chacie, i 20 roślin 🤣🤣 

Przepraszam Lejdi powodzenia z nowym grow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba nie mam szczęścia do kiełkowania pestek nie no name... 🙈

Kolejne 4 się zatrzymały, od wczorajszego ranka nie urosły nawet o milimetr... w dodatku jakieś takie zielone te kiełki 🧐 na zdjęciu ciężko to uchwycić, tym razem to sweet seeds. Inne 3 pestki z Barney's farm nawet sie nie otworzyły 🤦‍♀️ będę musiała im pomóc...

Mam jeszcze 4 pestki z tych zamówionych sezonów ale nie wiem czy wrzucac do wody czy od razu do kosza... 🤷‍♀️ 

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby Ci pozniej z kosza nie wyrosly rosliny bo jednak pestki okaza sie ok tylko troche spowolnione.  Mialem tak z pestkami wyrzuconymi w ogrodzie...😅 niby nie chcialy kielkowac ale po czasie wyrosly wsrod kwiatkow kiedy juz calkowicie o nich zapomnialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli wyzej wspomniane wyrosly po okolo miesiacu jak nie lepiej. Tzn na powierzchni byly wczesniej ale zanim wzrocilem na nie uwage...😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli na dłuższą hibernację to tak. Czy jednak jak je wyciagniesz to nie trzeba jakiś czas odczekać? 

Ja nie twierdzę że z zimna one się psują tylko że nie startują szybko.. jakby się budziły z hibernacji i sam proces kiełkowania był zamulajacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zimno napewno nie wplywa na tempo kielkowania. Od zawsze trzymam wszystkie pestki w lodowce w czarnym pojemniczku. Od razu z lodowki na waciki czy do wody i jazda. Obecne mialem nie w lodowce a w komodzie w salonie bo mi sie zapodzialy i nie stwierdzilem roznicy w twmpie kielkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...