Skocz do zawartości
Cannabro

(Auto) Fat Banana, Gelato LSD, Express Gelato 50x50x120 biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

@Cannabro też mam wodę pH 9 i leje od początku ostaną wodę i nigdy nie miałem problemów. Jednak nie wiem czy jak teraz zmienisz nagle pH to nie będzie to miało jakiegoś wpływu na rośliny. Taki nagły skok.. nie daję gwarancji. 

Moim zadaniem dwa tabsy to za dużo. 1 wystarczy w zupełności. 

Możesz zrobić toping na auto ale musisz mieć dobre pestki i dobre geny. Przy pestkach słabszej jakości to toping zaszkodzi a nie pomoże. 

Dwa że skąd gwarancja że ktoś kto pokazuje coś w Internecie to nie kłamie..? 😄 i może to sezon 😄 i ktos robi pranka 😄

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Tak to wygląda. Ten materiał w środku za zamkiem jest gruby więc z tego co widzę powinien dać radę. Druga lampa to phlizon pl1000 na diodach Samsunga lm281b. 

@Mr.Green Dla spokoju zostanę już przy wodzie z regulowanym pH 😄

Z nasionami widzę że jest loteria porównując fat banana który wypruł u mnie od nasiona zajebiście a gelato lsd od początku jakby zadyszka.

Więc pewnie trzeba wyczuć kiedy można sobie pozwolić na ten topping. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega ta zakładka jest gruba więc dobrze blokuje światło. Lampa to phlizon pl1000 full spectrum na diodach samsunga lm281b. Dałem za nią 238 zł na amazonie. 

@WymiataczMega wydaje mi się że ta lampa jest lepsza od Mars hydro ts600. Ale i tak do takiego namiotu będę potrzebował czegoś lepszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobija piąty tydzień i nad ślicznotkami będzie od teraz świecił MH TSL2000.

Rośliny podlewane głównie wodą i 52 oraz calmag zapobiegawczo.

IMG_1005.jpg

IMG_1002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Ladnie ida ta po lewej na pierwszym zdjęciu jakby zaczela się delikatnie wyjadac?:) ja bym zapodawał na przemian na kwitnienie 🙂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Pablo 1988 miala taki odcień już kiedy lekko jej końcówki wybielilo od azotu chyba. Pewnie jeszcze działa nawóz z dżdżownic. Teraz powinny tabsy zacząć coś uwalniać to nie powinno być żadnych niedoborów. Ale będę ją bardziej obserwował bo też mi coś nie pasuje jak tak napisałeś. 

@WymiataczMega 300W. Świeci od piątku. Teraz będę mógł zacząć vegowac w małym namiocie w trakcie końcówki kwitnienia w dużym. I akurat na czas ścięcia będą wyrośnięte już te na vegu żeby je dać pod lampę mocniejszą. To tak w teorii przynajmniej. 

Edytowane przez Cannabro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką mocą i na jakiej wysokości im świecić? Wcześniej miałem ts600 a tam nie było regulacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega od piątku było na ok 80% i 30 cm od szczytów i nie widać żeby im to jakoś specjalnie przeszkadzało bo liście ładnie mają do góry powyciągane. To przesadziłem? 

A no i świece im 20/4

Edytowane przez Cannabro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega no czaje. Ściągnąłem sobie aplikacje photone na telefon i widzę że dość daje radę z pomiarem światła. Na najwyższe cole idzie mi ok 1100ppfd to trochę za dużo. 

@moonka narazie zostawię. Jest moc w tej lampie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro rowniez widze roznice po przesiadce na mocniejsza lampe. 100W teraz wydaje sie byc smiesznym swiatelkiem😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka strasznie musiałem kombinować żeby z tych dwóch lamp kryło dobrze trzy krzaki. Jestem niesamowicie ciekawy końcowego "efektu" tej lampy. 

W ogóle muszę się pochwalić i na następny grow (automat ofc ) będą 2 nasiona od fast bud oraz coś co na forum chyba jeszcze nie było mianowicie pestki od Mephisto Genetics a dokładnie odmiana toof decay. 

Z każdym growem będę chciał jeden krzak od nich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim.

Leci 9 tydzień u roślinek bez większych problemow chociaż fat banana trochę wybredny i mu nie pasowały zmiany pH w wodzie. Dlatego też przestałem podlewać wodą która pochodzi z uzdatniacza i zauważyłem różnice na plus, musiałem przez to stosować oczywiście dużo calmagu. Na kwitnienie dostały dressing z powder feeding bloom i muszę powiedzieć że chyba przy nim zostanę. 

IMG_1146.jpeg

IMG_1147.jpeg

Fat banana już bliski końca. Lany ripen przez 4 ostanie podlewania.  

IMG_1143.jpeg

Trichomy( z topów nie liści, różne wysokości ) 

 

d78aec44-c7e6-4aa1-92ba-08078fb72d97.jpeg

ddad46ac-7bc4-4cc6-91e6-954daf6e3cda.jpeg

04e5769d-a5de-4212-96aa-3567b0a98df6.jpeg

acb17984-a218-4737-9822-647900357218.jpeg

002a1b5b-d4f5-4e04-9b6a-6a63c02ca8e8.jpeg

Edytowane przez Cannabro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce banner i gelato lsd zaczynają pełna produkcję topow a w drodze już nowe maleństwa na vegu. 

IMG_1154.jpeg

Fast buds: gorilla glue, wedding cheescake

Mephisto genetics: double grape, toof decay 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...