Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Prepers w ogole tak sie pisze to po raz , masz swoje teorie ogladaj tam ziomka na yt i gitara wszystko gra , jak bys wiecej czytal forum a nie ogladal yt  to bys wiedzial ,ze korzen pojdzie w dol za szybko i nie rozrosnie sie po calej donicy i to nie teoria ale fakty , moze cie uraza ale to sa fakty , baw sie jak chcesz i tyle krotka pilka 😉 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, moonka napisał:

@dziurawy czekam tak od prawie 40 dni ... 🤷‍♂️🙂

Screenshot_20240123-135243_Gallery.jpg

@WymiataczMega no nie da sie ukryc🙂 w tym moim przypadku cos z mikoryzy tworzace skorupe na wierzchniej warstwie ziemi

Dzięki Byczku, pod mikroskopem masz tego grzyba co wcześniej o nim pisałem, na necie znajdziesz jak wygląda, i ciekawe doświadczenie diagnozować coś mikroskopem 🤣🤣🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Jak oceniasz grow na tym? Ciekawa sprawa uprawiać grzybki i roślinki w jednej doniczce 

@dziurawy mordeczko masz rację z pisownia, i po co się tak spinasz? Nie chcę cię wkurwiac, ale jesteś tu od marca, i wtedy zdawałeś pierwsze pytania na tym forum, mylisz się z tą pleśnią, z tym korzeniem niewiem to jest mój eksperyment, przecież i tak urośnie ..., a potem będę miał porównanie, a narazie to mam i tak za dużo roslin , i jak wyjdzie mniej nie będę płakał, bo jak miałby mi 1kg jebnac to 700g bym na hasz przerobił, te 10 roślin to gruba przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers nikt tutaj nie ma racji ale kazdy wie swoje i tak sie kreci 🙂  powoli dzien za dniem 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cykacz napisał:

W kwestii podlewania też z tym na początku miałem problem, przy tej uprawie robiłem to tak ze zaczynałem od 200ml i co podlewanie zwiększyłem o 200 aż doszło do 2l i teraz powoli znowu schodzę bo widzę po 3 dniach że jedna nie wypija już wszystkiego

Ja w ostatniej plancie nie miałem raczej większych problemów z podlewaniem, teraz uważam że też dobrze idą 

@dziurawy No i teraz zajebiście, więcej uśmiechu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers u mnie usmiech nigdy nie znika nigdyyy

a co do tego podlewania w fazie wegetacji to masz racje zaczynac od 200 ml isc do 2 l ale podlewac po calosci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy Ostatnio podlewalem do spodu, takie olbrzymy wyszły

Screenshot_2024-01-23-15-52-12-711_com.miui.gallery.jpg

Od pierwszego listka ma jakieś plamy, i zastanawiam się co z nią zrobić, gdyby nie rosła tak ładnie to bym ją wyjebał, i tak trochę mało miejsca na tyle roslin.

Ktoś się wypowie co jej dolega?

Screenshot_2024-01-23-16-14-58-976_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra mamy 14 dzień, dziś wieczorem dostają nawozu wale im według tabeli z fish mixem, chyba dobrze to wygląda tylko jedna mnie martwi, a mutant bez lst idzie na 2 może 3 szczyty 🤣 Jak będę podlewać zrobię mu fotkę

Screenshot_2024-01-24-16-30-47-988_com.miui.gallery.jpg

Lampę chyba dam na 50 % i podniosę trochę wyżej, ale sam niewiem w Marsie mogłem o 1% podnosić moc, w lumateku 25/50/75/100

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie ma sensu zwiększać mocy lampy na wegu. Jak się beda określać przy około 4 tygodniu to możesz wtedy zwiększyć moc. 

Też mam 100% 80% 60% 40%

W dniu 23/01/2024 o 15:54, Prepers napisał:

Ktoś się wypowie co jej dolega?

Screenshot_2024-01-23-16-14-58-976_com.miui.gallery.jpg

Cal mag lub pH 

Chyba że ja polales czymś 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green To posłucham ciebie, bo w Marsie się sprawdziło podnoszenie o +/- 3/5% stopniowo do 100, a tu myślałem żeby zbić moc lampy wysokością, ale jak mówisz że styknie 25% to tak być kurwa musi 🤣🤣

@Mr.Green a co myślisz o tym zjebie z rudymi liscimi jak włosy Tuska? Bo się zastanawiam czy jej nie wyjebać, szybko i ładnie rośnie, ale czy to nie choroba jakaś? Przez light mix podobno ma wszystko na 2 tyg, a ta pojebana od pierwszych listków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers może też być że coś ja pokarało.. w sensie jakby popalilo nawozem.. 

Daj jej trochę czasu i patrz nowe piętra jakie będą wyrastać. Jak do początku FLO się nie poprawi to wtedy zdecydujesz czy ja wyjebać.

Choroba wątpię.. 

Może jakaś mutacja..

Problemem masowych pestek jest ich słabsza jakość.. więc różnie bywa..

 

Co do lampy to możesz dać 50% ale jedyne co to da to że zaczną się sałaty robić 😄

To jest mocna lampa i widać że dobrze im świeci. Tyją i chcą do góry. Nie przeszkadzaj.. niech rosną 😉

Chcesz to spróbuj na 50% zobaczysz czy rosną 5x szybciej.. bo tak ludzie myślą często.. czy zaczną liście łódki się robić i zacznie ja palić 😛

Jak na moje oko to jak na 14 dni to wyglądają w pytę 👌

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.GreenTu masz obiecane foto mutanta, co idzie na kilka szczytów xd

Acti vera 8ml

Heaven 8 ml

Fish mix 8ml

pH 6.6 Ec mam w dupie leje 100% tabeli+ reakcja na niedobory, i wszystko leje z zaleceniem producenta, ale bez oprysków, bo leci 24/0 i niechce żeby mi liście popalilo.

Teraz niewiem jak pomieszcze te 10 roślin wydaje mi się że rozsadzi boxa 

Screenshot_2024-01-24-19-37-34-335_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-24-19-37-55-394_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers  to jednak lecisz 24 xD w nadziei że jednak spuchną bardziej niż najbardziej jak się da xD 

😄

To tylko potwierdza że Ty to bez wątpienia Ty hehe 🙂

Mutant klasa 😄 jak stawiasz..? Będzie kozak czy lipton? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mutant będzie miał osobny plan żywienia, najbardziej dopieszczone, i poprawiane LST+jak coś nie będę wiedział tu was się pytać będę@vego1989 Ja też, tak jak już wcześniej pisałem, dla mnie coś odmiennego zasługuje na uwagę, tak więc postaram się ja najlepiej ją prowadzić.@Boczelli A ja po ostatnim grow, twierdzę że może być ciężko

@GrowerkaPro 1.2x1.2x2.0

Lumatek 465 2.9umol/j

Jakiś wentylator chujowy, ale moc spoko, chce go zajechac, bo czekanl nowy xd

Bio bizz wszystko od ziemi po środki na grzyby, i mikroryze.

Nawilżacz 

Osuszczcz 8l/24h

Grzejnik farelka, i olejowy testują oba 

Farelka 2k W ale skręcona na 750, i a olejowy 800 w w chuj duży 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...