Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka Nie oglądam twoich relacji, ale musze zacząć 🙂 skoro mamy podobne pomysły, polecam tytyrytki do LST jak doginasz szczyta końcówkę robisz bezpiecznie, i powolutku po zabku tak jak mam te dogiete drutem bym możliwe połamał 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26/01/2024 o 19:06, Mr.Green napisał:

@Prepers chcesz zobaczyć potencjał 😄 Możemy zrobić Challenga na największego topa organicznego xD całe forum w jednym Challengu 😄

Liczy się tylko relacja rzecz jasna.. 🙂 nie jakieś zdjęcia kolegów 😄

Ale Ty jako pomysłodawca fundujesz sobie pierwszą nagrodę😅

Ja mogę od 1 marca

Tylko musimy się umówić na jedną odmianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dlaczego? Wielkość topa by była wymierna do wiedzy

Ja i tak za każdym razem co innego sieję, jest tyle odmian że do końca życia starczy żeby się nie powtarzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 Ciekawszym byłyby różne odmiany każdy wybiera sobie co chce, i wpierdala się która chce roślinką do jakieś tam daty po której wyłonić możnaby było zwycięzców np. top 3, sensu uprawiać jedna odmianę nie widzę, bo to głupie jest moim zdaniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nauczyłeś się uprawiać tylko jedną odmianę to możemy wybrać Twoją😅👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers z nasionami to ja mam kabaret, bo co mi się coś spodoba to zamawiam, a że jak czytam opis to zahaczam o inne i też mi się podobają to mam chyba z 7 albo 8 odmian w pudełku 

IMG_5381.jpeg

Nawet 10 się znalazło( to te co mam na cały namiot) nie liczę pojedynczych i gratisów bo one to na wiosnę w pole pujdą i co wyjdzie to wyjdzie😅

Upały, wysokie temperatury nie przeszkadzają pineaple, a na zimę White Rusian- świetnie znosi zimno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no ja wczoraj jeszcze Erly Skanka zamówiłem w pole i zastanawiam się nad Mazarem, ale Mazar rośnie wielki i muszę najpierw miejsce na niego znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers no ja koniec kwietnia planuje startować z  kolejnym grow. Na cali odmianach raczej nie ma duzych topow, to trzeba by bylo jakiegos criticala albo mobydicka wsadzic.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Szczerze jak chcesz tą samą odmianę walić to różnicy nie zrobi, będziemy porównywać przecież topki tej samej odmiany, mordo mam wyjebane ile gram wyjdzie, mnie interesuje tylko jakość 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tyle roślin mam tylko z racji tego że nie chce w chacie takiej kolekcji pestek jak ty 🙂 A już się zaczęła robić kolekcja to jak nałóg 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Dokładnie tego chce uniknąć, i idę typowo w kali, jakość, smak, i moc, zero zastanawiania się ile wyjdzie, szukam jak najlepszych pestek premium serio nie żal mi 1000e, ale muszę mieć pewnosc że to prima sort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...