Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

To ten mutant sam tworzy koszyczek 🙂

Jestem w szoku co się w boxie dzieje, porównuje z poprzednim grow to dobre 7/8 dni jestem do przodu 

IMG_20240126_023552.jpg

IMG_20240126_023607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 @Boczelli Czuje że zaraz limit ma, chciałem dalej, ale dogne ja jutro, albo pojutrze ostatnio też chciałem dociągnąć, i był lekki trzask, i niby nic się nie stało, ale chciałbym na tej tego uniknąć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz je poprawial to przepnij glowny szczyt w strone srodka doniczni a ulatwi Ci to pozniejsze manewry z nowymi odrostami. Obecnie masz glowne skierowane strone scianek i zaraz zrobi sie z tego maly problem🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic, a w chuj roboty odpuszczam resztę narazie, miałem dużo kombinacji z podłączeniem filtra nad roślinkami, i rury do wentylatora, dostaną jeszcze dzisiaj wody z cal-magiem, i acti-vera pH 6.5, i wsypie mikroby ostatni raz dawkę 0.4g/l@moonka Tylko mutanta będę gial jak idzie żeby nie uszkodzić, on się dziwnie rozrósł, i ciężko go innaczej związać nie uszkadzając @vego1989 I tak mało miejsca na 10, tak więc zaryzykowałem i dociaglem 🤣🤣 bez żadnych kontuzji.

Roślinki mają 16 dni od wyjścia z ziemi uważam że idą zajebiście, wilgotność dałem im 65% teraz, i 25 stopni mają, dwa mieszanki leciutko mieszaja

Screenshot_2024-01-26-15-47-58-033_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-26-15-48-18-217_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-26-15-48-25-770_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-26-15-48-30-210_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-26-15-48-38-035_com.miui.gallery.jpg

Nie przeszkadza że szczyty ryja w ziemi? Odbija normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Prepers napisał:

@Glut78 Spoko potencjału nie uwolniszz na twoim miejscu jebnalbym 6, i dobrze wytrenował, ale każdy ma swój ogródek 👊

@Prepers

IMG_5377.jpeg

Je wiem że pół kilo zdejmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers chcesz zobaczyć potencjał 😄 Możemy zrobić Challenga na największego topa organicznego xD całe forum w jednym Challengu 😄

Liczy się tylko relacja rzecz jasna.. 🙂 nie jakieś zdjęcia kolegów 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Za mała wiedzę raczej mam, ale mogę wejść w to następna uprawą jak dobiorę jakiś fajny gen z kali, szukam czegoś spektakularnego mogę dać nawet kafla za 4 nasiona, ale musi być to coś warte ceny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers do Challengu można dołączyć kiedy się chcę. Nie musi to być tutaj i teraz. 

Po prostu otwieramy zakłady 😄

Co masz na myśli spektakularnego? 😄 opisz to :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mam na myśli takiego buszka że jak wystawie fotkę topka to pomyslicie że z bajki, albo żeby tak klepalo, że ostatnie co będę pamiętać po wiaderku to kaszel, i miękką poduszkę, albo chce mieć topa jak diabeł chuja, taka pyte że jakbyśmy na ryby szli to tylko kawałek żyłki i masz wędkę, i to tak w skrócie pisząc 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 18 dalszy trening LST+ nawozy nie chce mi się rozpisywać poprostu wypierdalam 100% z tabeli bio bizz cały zestaw dziś pH 6.5, a Ec chciałbym przy uprawie bio nie mierzyć

Screenshot_2024-01-28-12-04-21-310_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-28-12-04-12-111_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-28-12-03-56-552_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-28-12-03-52-897_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-28-12-03-47-939_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-28-12-03-43-113_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-28-12-03-35-522_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...