Skocz do zawartości
Cannabro

Blue cookies, ak47 xxl auto MH TS 600 100W 50x50x120

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przede wszystkim witam wszystkich uczestników forum. Jestem tutaj nowym użytkownikiem lecz śledze aktywność od niedawna. Od jakiegoś czasu prowadzę swoją pierwszą uprawę w ogóle i stwierdziłem że fajnie wyglądają tutaj fotorelację i postanowiłem sam założyć swoją. Zawszę jakaś pomoc czy dobre ( lub złe) słowo otrzymać 😄 Roślinki to automaty Blue cookies i ak47 xxl które wyszły mniej więcej jednakowo ok 9 listopada. Krzaki uprawiam wyłącznie dla siebie i jak do tej pory bardzo mi się to podoba 😄

 

- Odmiany: Blue cookies i ak47 (auto)

- Namiot RoyalRoom® Classic C50 50x50x120cm

- Lampa: Mars Hydro TS 600 100W

- Ziemia BioBizz Light-Mix 20L

- 2x Doniczki herbagarden 10l

- nawozy, odżywki jakie uzywam to: Top Crop Tripack Auto, Top Crop MICRO VITA, biobizz fishmix, biobizz alg a mic, biobizz cal-mag i teraz doszła jeszcze canna pk 13-14 oraz biobiz ph minus z racji wysokiego ph wody w kranie (ok 8,5)

-wentylacja: Wentylator osiowo-kanałowyAirRoxy100mm / 104 m3/h z filtrem węglowym Croco Filters Flat 80-120m3/h fi 100mm, Wentylator Secret Jardin MONKEY FAN 16W, otwory pasywne, na górze namiotu mam zamontowany przewód wentylacyjny który wędruje do kratki od wentylacji w pokoju.

- osuszacz powietrza Mozano Dry Vac 30 W

Nasionka namoczyłem w wodzie następnie po wypuszczeniu ogonów na ok 5 mm wsadziłem od razu do finalnych doniczek. Wyszły obydwie ok 9 listopada. Lampa ustawiona na 18/6. Blue cookies pokazało macki po ok 3 tyg a ak47 jakos tydzien, półtora pózniej. Ok 2 tygodnia było lst ( bending), defoliacja ok 3 tygodnia i myślałem jeszcze toping ale podobno na auto jest ryzyko więc stwierdziłem że pierwsza uprawa to odpuszcze sobie. Blue cookies troche popaliło końcówki chyba przez temp bo jak pózniej się za to wziąłem to przestało się powiększać chociaż to wróżenie. Martwi mnie jednak odcień liści że jest nieco wypłowiały i troche dodałem więcej azotu jakos tydzień temu. Jak narazie na topach nie ma objaw pleśni razcej jest ok. Trochę sałata się zrobiła ale trudno. Wszelaką krytykę przyjmuje na klatę. Kropki się porobiły jak psikałem na mate co2 i troche wpadło na liście wody.

IMG_0488.jpg

IMG_0568.jpg

IMG_0617.jpg

IMG_0708krzak.jpg

unnamed.jpg

IMG_0711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemano witam powodzenia w uprawianiu jak najmocniejszych topinkstonow😎😄 yoooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pablo 1988 napisał:

Siemano witam powodzenia w uprawianiu jak najmocniejszych topinkstonow😎😄 yoooo

Thx 😎 jeszcze tej uprawy nie skończyłem a już myślę o następnej 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mr.Green napisał:

Za mało składników odżywczych 

Panny ładne porosły. Brakło trochę papu. Wtedy by były kokosy 🙂

Który to dzień?

A im w ogóle nie żałuję od dwóch tygodni leje ponad zalecenia 😕 miałem wcześniej niedobory magnezu i wapnia ale dokupiłem cal mag i jak ręką odjął. Będzie teraz 50 dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro ile podaję producent dla tych odmian? 

Zalecenia to zalecenia. Nie zawsze są wystarczające. Jak trafia się dobra pestka to rośliny żrą dwa razy wiecej. 

Tam masz głównie Bio nawozy a te najlepiej ładować z zapasem.

Ogólnie nie ma źle ale topy mogły być większe jednak z braku pożywienia nie napuchly jak dzikie 🙂

Dojdziesz do wprawy. To raz

a dwa.. trzeba było zacząć relację od początku to może by było lepiej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mr.Green napisał:

@Cannabro ile podaję producent dla tych odmian? 

Zalecenia to zalecenia. Nie zawsze są wystarczające. Jak trafia się dobra pestka to rośliny żrą dwa razy wiecej. 

Tam masz głównie Bio nawozy a te najlepiej ładować z zapasem.

Ogólnie nie ma źle ale topy mogły być większe jednak z braku pożywienia nie napuchly jak dzikie 🙂

Dojdziesz do wprawy. To raz

a dwa.. trzeba było zacząć relację od początku to może by było lepiej 😉

No mogłem ale na to forum trafiłem około dwa tygodnie temu dopiero. Później się zastanawiałem czy wrzucić czy nie i tak zleciało. Da się to jeszcze naprostować czy już raczej skupić się na kwitnieniu? No trafiły się bestie głodne ale mam nadzieję że zbiór będzie chociaż te 80g. 

52 minuty temu, Pablo 1988 napisał:

Siemano witam powodzenia w uprawianiu jak najmocniejszych topinkstonow😎😄 yoooo

 

41 minut temu, Mr.Green napisał:

Za mało składników odżywczych 

Panny ładne porosły. Brakło trochę papu. Wtedy by były kokosy 🙂

Który to dzień?

 

2 minuty temu, Cannabro napisał:

No mogłem ale na to forum trafiłem około dwa tygodnie temu dopiero. Później się zastanawiałem czy wrzucić czy nie i tak zleciało. Da się to jeszcze naprostować czy już raczej skupić się na kwitnieniu? No trafiły się bestie głodne ale mam nadzieję że zbiór będzie chociaż te 80g. Na tą mniejszą która już bardziej obrosła czyli blue cookies to niby 56 a ak47 deklarują ok 9 tygodni. 

 

18 minut temu, Mr.Green napisał:

@Cannabro ile podaję producent dla tych odmian? 

Zalecenia to zalecenia. Nie zawsze są wystarczające. Jak trafia się dobra pestka to rośliny żrą dwa razy wiecej. 

Tam masz głównie Bio nawozy a te najlepiej ładować z zapasem.

Ogólnie nie ma źle ale topy mogły być większe jednak z braku pożywienia nie napuchly jak dzikie 🙂

Dojdziesz do wprawy. To raz

a dwa.. trzeba było zacząć relację od początku to może by było lepiej 😉

No mogłem ale na to forum trafiłem około dwa tygodnie temu dopiero. Później się zastanawiałem czy wrzucić czy nie i tak zleciało. Da się to jeszcze naprostować czy już raczej skupić się na kwitnieniu? No trafiły się bestie głodne ale mam nadzieję że zbiór będzie chociaż te 80g. Na tą mniejszą która już bardziej obrosła czyli blue cookies to niby 56 a ak47 deklarują ok 9 tygodni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mr.Green napisał:

@Cannabro poczekaj nic nie dawaj 😄 skoro za tydzień kosa według producenta..? 😄

Sprawdzales trichomy? 

To się zaczeka żeby obrosło 😂 Przed chwilą sprawdziłem i jest dużo mlecznych ale jeszcze przezroczyste są. Bursztynów nigdzie nie wyłapałem. To co już robić płukanie czy z tydzień zaczekać i dopiero wtedy? 

1 godzinę temu, WymiataczMega napisał:

@Cannabro stosuje pakiet od biobizz. Jakiś grow coś w ten deseń.

Leje właśnie top crop auto którego dawałem już prawie z podwójną dawką. Zawiera azot ale widocznie i to jest niewystarczające dla nich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, WymiataczMega napisał:

@Cannabro nie znam tych nawozów. Co ile pić im dajesz? Jak pH mierzysz?

Teraz je podlewam tak co dwa dni ok 1.2l.  pH mierzone kroplami. Woda zawsze odstana minimum 24h zawsze. Taki był do zestawu jaki kupiłem to szkoda było nie wykorzystać bo tak pewnie wziąłbym cały zestaw z biobizz. Niby dedykowane do automatów Następny grow myślę na biotabsach bo jestem bardzo ciekawy efektu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Resio666 napisał:

@Cannabro Zakup cos na topiska żeby puchły jak cycki prostytutki ... i lej  jeszcze jest czas 

Właśnie mi przyszła canna pk 13-14 to mam nadzieję że mi strop wyjebie jak zaczną rosnąć od tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cannabro Metody suszenia 😄 każdy chuj na swój strój 😄   nie ma znaczenia  ( ważne żeby było co suszyć i żeby warunki były idealne )  🙂


Na mokro jest łatwiej  ( bo świeże zielone liście  odstają od topów )  ta metoda jest zalecana początkującym  

Na sucho to raczej lecisz jak masz dużo tematu  i boisz sie o pleche  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...